>

DİĞER HABERLER

McDonald’s Restoranlarında Kablosuz İnternet Keyfi

Artık McDonald’s restoranlarına dizüstü bilgisayarlarıyla gelen lezzetseverler, kablosuz internet hizmeti sayesinde muhteşem lezzetleri tadarken, kablosuz olarak yüksek hızlarda internete bağlanma keyfini de doyasıya yaşayabilecek.
 
   
 
 
     
McDonald’s Restoranlarında Kablosuz İnternet Keyfi

Türk Telekom’un şu anda Türkiye çapında kablosuz internet servis hizmeti verdiği 160 hotspotun 80’ini McDonald’s restoranları oluşturuyor.

Artık McDonald’s restoranlarına dizüstü bilgisayarlarıyla gelen lezzetseverler, Türk Telekom’un kablosuz internet hizmeti sayesinde muhteşem lezzetleri tadarken, kablosuz olarak yüksek hızlarda internete bağlanma keyfini de doyasıya yaşayabilecek.

McDonald’s’ın müşterilerine sunduğu hizmetlere şimdi de kablosuz internet hizmeti eklendi. Türk Telekom tarafından sağlanan kablosuz erişim altyapısı sayesinde Intel® Centrino™ Mobil Teknoloji, Wi-Fi kartlı diz üstü bilgisayarlar, Wi-Fi özellikli avuç içi (PDA) bilgisayarlar ve Wi-Fi özellikli cep telefonları ile McDonald’s restoranlarına gelen tüm müşteriler 1 Mart 2005 tarihinden itibaren yüksek hızlarda internete bağlanabilecek.

Lezzetseverler, bir yandan menü siparişlerini verirken diğer yandan kolay ve hızlı bir şekilde e-maillerini kontrol edebilecek, web’de surf yapabilecek ve internet ortamının tüm avantajlarından yararlanabilecekler. McDonald’s, eşsiz lezzetlerinin ve konforlu atmosferinin yanı sıra sunduğu kablosuz internet hizmetiyle mobil yaşam tarzını benimseyenlerin de vazgeçilmez mekanı olacak.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>