>

MAGAZİN

Genç Astrolog’dan 2014’ün Bomba Açıklamaları

Genç astrolog Anıl Can magazin dünyasına dair çok çarpıcı ve iddialı tahminleri.
 
   
 
 
     

Falcı olmadığını, fala bakmadığını, geleceğini gördüğünü ve sadece gelecek tahminleri yaptığını söyleyen Anıl Can'ın 2014 kehanetlerinden birkaçı şöyle;

Kenan Doğulu'yla Beren Saat arasında önce sallantı, sonra evlilik var. Beklenen düğün için tarih alınacak ama bazı anlaşmazlıklar olabilir. Mayıs 2014'te Kenan Doğulu - Beren Saat aşkını bir sallantı bekliyor ancak ünlü çift er yada da geç evlenecek.

Demet Akalın'ın yeni albümü beklenenden fazla ilgi görecek ve tutacak. Demet Akalın'ın bebeği olacak ama ikinci kez hamile kalması zor. Sağlığına dikkat etmeli ve fiziksel olarak daha özenli olmalı. Demet Akalın'ın hamileliği herkese sürpriz oldu ama o aylar öncesinde söylemişti.

Gülben Ergen kendisini çocuklarına adamış bir kadın olarak görünmesine rağmen aşka hala çok aç. Kendisini güvende hissettirecek, manevi değerlere önem veren ruh ikizini ile karşılaşacak. 2014'te Gülben Ergen'i bir aşk bekliyor. Bu aşkı gizli yaşayacak ve sürpriz aşk evlilikle sonuçlanabilir. Gülben Ergen'i boşanmasını kimse beklemiyordu, o bildi...

Meryem Uzerli'nin beklenen bebeği doğacak ama güzel oyuncu uzun süre Türkiye'ye gelmeyecek. Çocuğun babası Can Ateş bebeğine sahip çıkmayacak. Meryem Uzerli'ye yeni bir aşk yakın zamanda görünmüyor. Ama onu gerçekten hak eden biriyle ilişki yaşayacak.

Ebru Şallı'nın yeni bir aşkla gündeme gelecek ama yeni ilişkisi de uzun sürmeyecek.

Bülent Ersoy'a 2014'de güzel bir ilişki gözüküyor. Bu ilişki onu çok mutlu edecek. Diva'nın mide ve bel problemi yaşaması olası.

Alişan 2014'de değil ama 2015 döneminde ani bir evlilik yaşayabilir.2014'de aşk hayatı biraz karmaşık ilerleyecek. Onun için çok şanslı bir yıl her alanda değerlendirmeli.

80'ler dizisi oyuncularından Ceyhun Fersoy ve Begüm Öner'in 2014'de yıldızları inanılmaz parlayacak. Özellikle Haziran ayından sonra Medya’da konuşulacaklar.

Sinem Kobal -Arda Turan'a Temmuz ayında evlenemeyecekler bu yıl demişti, Aralık 27'ye düğün günü aldılar ama iptal oldu evlenemediler.2014'ün ortalarında evlenme şansları çok yüksek değerlendirirlerse evlenebilecekler.

Tuncay Kurtiz’in vefatını, Aziz Yıldırım’ın seçimleri kazanacağını çok önce bilen genç Astrolog Anıl Can’ın dedikleri bir bir çıkıyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>