>

TEKNOLOJİ

“Channel İstanbul” Yayın Hayatına Başlıyor!

Gençlik ve Teknolojinin sesi olacak...
 
   
 
 
     

Televizyon kanalımız Channel İstanbul “Gençlik Ve Teknoloji” temasını esas alarak,“Gençliğin Sesi, Teknolojinin Merkezi” sloganı ile tüm platformlarda Aralık 2020'de yayına başlamak üzere yola çıktı.

Ekonomik gelişmelerdeki olumsuzluklara, televizyon kanallarının izlenme oranlarının gittikçe azalmasına rağmen ülkemize ve insanımıza; özellikle gelecek neslimiz Gençlerimize olan inancımız bu kararı almamızda en önemli etken olmuştur.

Yol arkadaşlarımız sektörde başarısını ispat etmiş, bu zamana kadar medya sektöründe adı kirlenmemiş medya emekçilerinden oluşmaktadır. Aynı zamanda yayın anlayışımıza yürekten katılan, ülkemizin kurucusu büyük Atatürk’ün “Vatanını en çok seven işini en iyi yapandır” ilkesini prensip edinmiş arkadaşlarımızdan oluşmaktadır.

Çok kısa bir zaman içerisinde hiçbir tanıtım çalışması yapmamamıza rağmen gösterilen ilgi ve destekten dolayı çok teşekkür ediyoruz… Gençlerimiz ve üniversitelerimiz ile birlikte interaktif katılım imkânı vereceğimiz kanalımızda işlenecek konular sonuç odaklı olacaktır. Kültürümüz ve insanlığın ortak tüm etik değerlerine saygılı yayın politikasından asla taviz verilmeyecektir.

Yöneticilerimizin büyük kısmının gençlerin oluşturacağı kanalımızın Danışma Kurulu ise 18-25 yaş aralığında 5 daimi ve 15 yedek üyeden oluşan; kanalımızla hiçbir organik bağı olmayan gençlerimizden seçilecektir.

Channel İstanbul, insanı ilgilendiren tüm konuları gençlik ve teknoloji ile ilintili olarak işleyecek ve dünyanın her yerinden izlenebilecektir. Tüm yayınlar aynı zamanda diğer sosyal medya platformlarında ve web sitesinde tekrar izlenebilecek şekilde kaydedilecektir.

Bu zamana kadar bize destek olmak için arayan tüm üniversite, öğretim görevlileri, STK'lar, öğrenciler, sanatçılar, yapımcılar, medya mensupları, iş insanları, siyasiler ve özellikle GENÇLERİMİZE içten teşekkürlerimizi sunuyoruz. Fikir ve önerileriniz bizi güçlendirmeye devam edecektir.

Gençliğin Sesi, Teknolojinin Merkezi Channel İstanbul'u sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek kanalımızla ilgili son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>