>

KÜLTÜR-SANAT

Dünyaca Ünlü Dans Okulu Arthur Murray İstanbul’da!

Bu sene 100. yılını kutlayan dünyaca ünlü, uluslararası Arthur Murray Dans Stüdyoları, artık yeni şubesiyle İstanbul’da da dans dersleri veriyor.
 
   
 
 
     

Arthur Murray Dans Stüdyoları, bir asırlık tecrübesi ile Amerika'dan başlayarak Uzakdoğu’dan Avrupa’ya kadar dünyanın hemen her yerinde bulunan stüdyolarında 35 milyondan fazla kişiye dans etmeyi öğretiyor.

Kenndey'lerden Rockefeller'lara kadar birçok ünlü isim Arthur Murray Dans Stüdyoları’nda dans etmeyi öğrenenler arasında yer alıyor.

Arthur Murray Dans Stüdyoları’nın her şubesinde Arjantin tangosu, modern tango, Viyana valsi, hustle, samba, bolero, cha cha, mambo, foxtrot, vals, salsa, rumba, merenge, swing gibi 18'den fazla dans türünde aynı müfredat ve teknik kullanılıyor.

Tüm dünyada 280'den fazla şubesi olan Arthur Murray Dans Stüdyoları’nda, kendi ülkesindeki dans eğitimine ara verenler, başka bir ülkedeki Arthur Murray Dans Stüdyosu’nda eğitimine kaldığı yerden devam edebiliyor.

Ünlüler ve Arthur Murray’de Dans…

Ingrid Bergman, Jane Fonda, Al Pacino, Michael Douglas, Gloria Estefan, Madonna, Mel Gibson, Clint Eastwood, John Travolta, Kristofferso, Caesar Romero, Robert Duval ve Tanya Roberts, Arthur Murray Dans Stüdyoları’nda dans edenler arasında…

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>