>

KÜLTÜR-SANAT

Dünyanın En İyi İllüzyonistleri İstanbul`a Geliyor!

Dünyanın en sihirli şehri İstanbul, dünyanın en iyi 7 sihirbazı ile gerçekliğe meydan okumaya hazırlanıyor.
 
   
 
 
     

Nefes kesici şovlarını şaşırtıcı ve çoğu zaman tehlikeli eylemlerle dolu olarak sunan The Illusionists, Piu Entertainment organizasyonu ile, 26 Şubat - 01 Mart 2020 tarihlerinde 10 özel gösteri için İstanbul Kongre Merkezi (ICC)'de sahne alacak.

Bu gösterilerde, sahne illüzyonları, zihin okuma, su gösterileri ve daha pek çok şey var! İllüzyonist deneyimi, insanın hayal gücünün sınırları ve sınırlarının ötesine geçer ve izleyiciyi gerçeği illüzyondan tanıyamayacağı bir dünyaya davet eder.

En son teknolojiyi, ışık efektlerini, etkileyici sahneleri ve kostümleri kullanan Illusionists, sahne büyüsü geleneğini yeni ve heyecan verici bir seviyeye taşıyor. Gittikleri her ülkede kapalı gişe gösteriler sunan The Illusionists'de ziyaretçiler, son on yılın en popüler Portekizli sihirbazı Luis de Matos'un liderliğindeki dünyanın en seçkin illüzyonistleri tarafından büyülenecek.

İngiltere'nin yetenek şovunda düzenli olarak gösteriler sunan James More, Fransa’nın yetenek şovundaki performansıyla dikkat çeken Enzo Weyne, Harry Houdini’nin bir öğrencisi ve zamanımızın en iyi zincirlerden kurtulma şovuna imza atan Andrew Basso'a hayran kalacaksınız. Amerikalı Kevin James, inanılmaz yanılsamaları ve daha önce hiç görülmemiş büyü hileleriyle dünyanın dört bir yanındaki izleyicileri şaşırtacak. Manipülasyon ustası, An Halim ve cesur bıçaklarıyla, yayları ve palaları kullanarak izleyicileri şoka uğratan Belçikalı Aaron Crow ise kadronun yeni isimlerinden.

İstanbul'luları; 200'den farklı şehirde, 40 ülkede gösteriler sunan The Illusionists ile, imkansıza tanık olmaya bekliyoruz.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>