>

KÜLTÜR-SANAT

Dünyanın En Seksi Banka Soygunu“Kadın İşi Banka Soygunu”

Bir kadının içindeki gizli güce, 4 kadının gerçekleştirdiği soygunla, 17 Ocak’ta bir kez daha tanık olacaksınız!
 
   
 
 
     

Sadece hayal edilebilecek banka soyma fikrini; tutkuyu, direnci, gücü, kararlı hareketleri temsil eden tango eşliğinde, özel kostümlerle ve kusursuz bir planla hayata geçiren Meltem Cumbul, Filiz Ahmet, Özge Ulusoy ve Esra Dermancıoğlu, dünyanın en seksi banka soygunuyla izleyenleri tam anlamıyla büyülüyor!

Kendilerinden beklenmeyecek bir işe kalkan ve son derece akıllıca bir planla banka soyma operasyonunu başarıyla gerçekleştiren 4 kadın; “Bu işi yapacaksan da bu kadar kadınca, son derece tutku dolu ve ihtirasla yapacaksın, adeta tango gibi!” dedirtiyor. Meltem Cumbul’un “Bu bankayı tango eşliğinde soyalım” diye önerdiği soygun sahnelerinde sergiledikleri tango performanslarıyla ve özel olarak tasarlanan muhteşem kostümlerle son derece seksi gözüken Cumbul, Ulusoy, Dermancıoğlu, Ahmet, soygun sahnelerinde hafızalardan silinmeyecek bir kadın işine imza atıyor.

Birbirlerinden başka güvenecek kimsesi olmayan 4 benzemez arkadaşın, kendileri için göze alamayacakları riskleri, şartlar ne olursa olsun birbirleri için göze alarak kalkıştığı banka soygunu, adeta bir kadının kaç erkek gücünde olduğunu gösteriyor.

TAFF Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini A. Taner Elhan’ın yaptığı “Kadın İşi Banka Soygunu”nda başrolleri; Meltem Cumbul, Özge Ulusoy, Esra Dermancığlu ve Filiz Ahmet paylaşıyor. Usta oyuncular Meral Çetinkaya ve Ayten Uncuoğlu ile Ferit Aktuğ, Erdal Cindoruk, Ayşen İnci, Gökçe Eyüboğlu, Sadi Celil Cengiz’in de rol aldığı filmde Ali Erkin Saltukoğlu ise, konuk oyuncu olarak izleyici karşısına çıkıyor.

Kimi zaman güldüren, kimi zamansa duygu dolu anlar yaşatan film, 17 Ocak 2014, Cuma günü beyazperdede sinemaseverlerle buluşacak.

“KADIN İŞİ BANKA SOYGUNU”


Kocasının kendisini terk etmesiyle, maddi - manevi çok zor bir döneme giren ve iki buçuk yaşındaki oğluyla beraber annesinin evine dönen Gülay (Meltem Cumbul), bir yandan sağlık sorunlarıyla boğuşurken diğer yandan da kredi borçlarını ödemeye çabalar. Ne yazık ki işler Gülay’ın umduğu gibi gitmez ve ödeyemediği borçlar yüzünden banka, sahibi olduğu küçük tekstil atölyesinin tüm makinelerine el koyar. Hayatının en zor dönemine giren Gülay o kadar çaresizdir ki, en yakın arkadaşları Bilge (Filiz Ahmet), Nihal (Özge Ulusoy) ve Dürdane (Esra Dermancıoğlu) ile dertleştiği gece, kalan tek yolun bir banka soymak olduğunu söyler. Şaka gibi başlayan bu konuşma, 4 arkadaşı sürprizli bir maceranın içine sürükler. Dışarıdan tamamen komediye dönen soygun planı, kendi içlerinde ise bir nevi dostluk ve ilişkiler sınavına dönüşür.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>