>

AŞK - CİNSELLİK

Yatağın Kralı

Gelin bir aşk makinesini yoktan var edelim…
 
   
 
 
     

HORMONAL CENNET

Eşinizin adet kanaması başlayınca deliye döner, üzülürsünüz. Fakat üzülmek yerine onların adet dönemiyle yakından ilgilenirseniz, bir aşk makinesini yoktan var etmiş olursunuz. Gel bu dönemi birlikte inceleyelim, adet kanamsından itibaren saymaya başlayın.

10. gün cinsel organınız bayram edebilir çünkü kadınların östrojen seviyesi yumurtlama öncesi en tepeye ulaşıyor. Kısacası düz duvara tırmanmaya başlıyorlar. Saldırın... 14. gün kadınlar hamile kalmaya hazırdır çünkü yumurtlama zamanı gelmiştir. Sakın korunmayı unutmayın.. 18. gün artan dokunma hormonu deli gibi seks yapmayı kamçılar.

SEKS TÜYOSU

Kadına yine önemli bir iş düşüyor. Yatağa girmeden evvel her tarafı gül yaprakları ile süslesin. Gül yaprakları, terli vücutlarınızın arasında ezilecek ve ilişkinize harika kokular kadar renk de katacaktır.

GIDI GIDI GIDI...

Sevgilinizin genital bölgesini gıdıklayın. Ön forniks alanı olarak da bilinen bu bölge, vajinanın ön duvarında, G noktası ile rahim boyu arasında yumuşak, pelte gibi bir yumrudur. Bu sıcak nokta, kadını çıldırtabilir. Ön sevişmeye gerek duymayan erkekler, sadece bu bölgeyi gıdıklayarak başarılı olabilir.

ORGAZMİK DİYET

Torbayı kolunuza asın, alışverişe çıkıyorsunuz. İstiridye, kaşar peyniri, buğday ekmeği, bira mayası ve ay çekirdeği almdan eve dönmeyin. Bu saydıklarımızın içinde fosfor var. Bu mucizevi minerallerle dolu yiyecekleri eşinize yedirin.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>