>

GÜZELLİK

Makyajda Trend Pastel Renkler Olacak

Güzellik ve Bakım İstanbul, 9-12 Eylül 2021 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Rumeli Salonu’nda gerçekleşecek.
 
   
 
 
     

Fuar güzellik ve bakım alanında son trendleri, teknolojileri ve eğitimcileri bir araya getirecek. Güzellik ve Bakım Fuarı’nda gerçekleştirilecek konferansta yer alacak “Beauty on the Stage” bölümünde gelecek dönemin makyaj modası uygulamalı eğitim ve makyaj şovlarıyla ziyaretçilerle buluşacak.

33 yıldır kesintisiz düzenlenen Türkiye’nin ilk Güzellik ve Bakım Fuarı bu sene 9-12 Eylül tarihleri arasında kapılarını açmaya hazırlanıyor. Güzellik ve Bakım İstanbul Fuarı’nda en son güzellik trendleri, gelişmiş teknolojiler ve markaların yeni ürünleri ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Fuarla eş zamanlı olarak 4 gün boyunca düzenlenen kategorize edilmiş etkinlik programında 32 oturum, 35 konuşmacı ve 5 workshop da olacak ve uygulamalı eğitimler ile hem katılımcı hem de ziyaretçilere eşsiz bir deneyim sunulacak.

TAKMA KİRPİK MODASI DEVAM EDECEK

Güzellik ve Bakım Fuarı’nda gerçekleştirilecek konferansta yer alacak “Beauty on the Stage” bölümünde 2022’nin yeni trendleri ziyaretçilerle paylaşılacak. Kış mevsiminin gelmesiyle makyajda pastel renkler moda olacak. Yeni dönemde canlı renklerden ziyade pastel içinde çok hafif parlaklığın tercih edileceğini vurgulayan uzmanlar aynı zamanda takma kirpik modasının da devam edeceğini aktardı. Uzmanlar ayrıca makyajın ne kadar doğal olursa olsun kırmızı gibi canlı renk rujlar ile tamamlanacağını belirtti. Güzellik ve Bakım Fuarı’nda da makyaja dair son trendler ziyaretçilerle paylaşılacak.

SEKTÖRE YÖN VERECEK ETKİNLİKLER GÜZELLİK VE BAKIM FUARI’NDA

Ameliyatsız gençleşmenin ve yaşlanmayı engellemenin yöntemlerinin anlatıldığı, “Anti-Aging Academy”, güzellik içten gelir diyerek besinlerin cilt kalitesine etkisinin ele alındığı “All in Wellness”, saç, topuz ve makyaj şovlarından, saç kesimi ve renklendirmeye, türban tasarım şovlarından microblading’e kadar en renkli şovlarla “Beauty on the Stage”, işletme yönetimi ve tüm tanıtım faaliyetlerinin profesyonellerce ele alınacağı “Beauty Management”, ünlü dermotologlarla “Skin Care in the Spotlight”, alanında uzman kişilerden sınırlı sayıda katılımcıya uygulamalı eğitimlerin verileceği “Beauty Workshop” oturumları ve daha fazlası Güzellik ve Bakım İstanbul Fuarı’nda olacak.

Ayrıca ziyaretçiler Dr. Ufuk Alatekin, Dr. Banu Noyan, PhD Pelin Bali, Dr. Gülay Boztosun, Aslı Delikara, Op. Dr. Evrim Uçkunkaya, Zülal Yalçın, Makyaj Profesörü CORCİ ve Yüksek Düzey Kesim Eğitmeni Fadıl Binici gibi sektör duayeni birçok isim ile paneller, uygulamalı eğitim ve şovlarla Güzellik ve Bakım İstanbul’da buluşacak.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>