>

AŞK - CİNSELLİK

Cinselliğin en iyi şekli

Herkesin günde bir saatini sekse ayıracak vakti yok, hatta haftada 1 saat bile. Ama 15 dakika? Şimdi bunu halledebiliriz.
 
   
 
 
     
Tracey Cox Hızlı seks adlı kitabından bu alıntıda hızlı seksin neden en iyi seks olduğunu anlatıyor

MÜKEMMEL EL İŞİNİZ

Alçakgönüllü el işiniz kamuya açık yerlerde sekse dönüştü. Öpüşme dışında, düşük yoğunluklu cinsel aktivitede ellerinizi kulanmanız ve hepimizin böyle mastürbasyon yaptığından dolayı, genitaller doğru dokunma şekline iyi cevap veriyorlar. “Doğru” genellikle kadının daha sert, erkeğin de daha yumuşak yapması demektir.(bu çoğunlukla her cinsiyetin alıştığı gibidir.)

ÇOK ZAMANINIZ YOK MU?

Onu önünüze alarak(oturarak ya da ayakta) süper hızlı orgazma ulaşın. Bir avucunuz onun kasık kemiğinde olsun ve kuvvetlice bastırın. Öne doğru iterek, geri iterek ya da daireler çizin. Onu şu tekniği kullanarak (bütün yönlerde) sürükleyin: Daha hızlı? Daha yumuşak? Böylece sadece evet ya da hayır diyebilecektir. Ritmi sabit tutun, giderek hızlandırın sonra tekrar hızlanmadan önce birden yavaşlatın. Bunu bir çok kez tekrarlayın, gösterişili bir hareketle devrilmesini sağlamadan önce uçurumun kenarında dolaştırın.

ÖPÜŞMEYİ YENİDEN KEŞFEDİN

Romantizm zaman tarafından kaçırılmadı. Ağızların 30 saniyelik buluşması hızlı seksi birden tatlı ve içten sevişmeye dönüştürebilir. Uzun dönemli bir ilişkide öpüşme ilk yapılacak şeydir: Onu yeniden canlandırın ve seks hayatınızdan çok daha fazla şeyi kurtaracaksınız. Ancak bu sadece donuk bir tutku ya da bazı çiftleri beraber yaşlanmaktan vazgeçiren aşırı alışılmışlık değildir. Aslında partnerinizin öpüşme şeklinden hoşlanmıyorsanız, onu “alıştığımız şeyler, uzun dönemli çiftlerin hala yaptıkları ne?” kutusuna düşürmekten çok mutlu olacaksınız. Basit ama etkili bir yolla bunu halledebilirsiniz. Bunu adı “dünyanın etrafında öpücükler” ve dışarıda geçirilmiş güzel bir gecenin ardından biraz kıkırdağınız, vızıldadığınız ve sarılıp yattığınız gecelerde tavsiye edilir. Partnerinize küçük bir öpücük verdikten sonra, “Dünyanın her yerinde insanlar nasıl öpüşüyor merak ederim? Eskimolar nasıl öpüşüyor merak ederim. Muhtemelen şöyle...” deyin ve burnunuzu onunkine sürterek ona bir Eskimo öpücüğü verin. Gülecektir ve daha sonra sıradakini vermeden önce bunu söylemek daha kolaylaşacaktır: “Ya İtalyanlar, sanırım onlar da böyle öpüşüyorlar...” “Bir Fransız nasıl öpüşür?” diye oyuncu bir şekilde sorun ve onu da oyuna davet edin. Artık şunu söylemek basitleşmiştir: “Tanrım bu Fransız/İtalyan/İsveçli öpücüğü seksiydi. Tekrar yapabilir misin?” Br daha sizi öptüğünde, şöyle fısıldayın: “İtalyan stili olsun.” ve voila! Berbat bir öpücüyü mükemmel birine dönüştürdünüz, hem de işlem sırasında hiç kimsenin duyguları incinmedi! Eğer hızlı seks sırasında onun dudaklarına ulaşamıyorsanız, size yakın olan vücudunun bölümlerini ısırın, öpün ya da yalayın. Ne kadar canlanırsak, acı alıcılarımız o kadar hissizleşir; bu yüzden seks sırasında boyundaki çimdik erotik gelirken diğer zamanlarda acıtır.

PORTFOLYONUZU GENİŞLETİN

600 belgelenmiş pozisyon olmasına rağmen, ortalama bir çift her ilişki sırasında 3 ila 4 pozisyonla yetinir. Kategorinin bütün gereklerini yerine getirerek kendinizi Yılın Mutsuz Çifti ilan etmeden önce, kaçışı aslında tüm versiyonların 5 basit pozisyonun çeşitleri olduğu gerçeğinde arayın. Ayrıca bazı pozisyonlar bazı durumlara ve ruh hallerine uyuyor. Yukarı-aşağı olanı ele alırsak, bu pozisyon kanınızın başınıza toplanmasını sağlayarak kendinizi enerji dolu ve maceracı hissettiğiniz anlarda doğru pozisyon olabilir. Korkunç bir baş ağrısı çektiğiniz ve 12 saat çalıştığınız zamanlarda çok da çekici değil. Hızlı seks size yeni ve daha zor pozisyonları denemeniz için yol gösterebilir , böylece pozisyon portfolyonuzu geliştirirsiniz. Eğer bunu yapmaya çok zamanınız yoksa, daha meydan okuyucu bir şeyler denemeye isteğiniz artar! Misyoner dışında bir şey yapmak için çok mu yordunsunuz? Bir dönüş ekleyerek eski bir favoriyi renklendirin: Birleşme sırasında, ağız hareketinizi onun ileri geri haraketiyle aynı zamanda yapmaya çalışın, yani onun penis hareketini diliniz taklit edecek. Bir kere ileri geri hareketinin hızını yakaladığınızda, sadece dilinizi oynatarak hoşunuza gittiği gibi onun ileri geri hareketini yavaşlatıp hızlandırabilirsiniz. Bilinçsiz olarak hızı korumaya çalışacaktır.

ONU YUKARININ EN İYİSİ YAPIN

Birleşmeyi gerçekleştirmek genelde erkeğin işidir, bir çok kadın eski içeri-dışarı hareketinin kendilerine güvenen ustaları değildirler ve sadece uyluk kaslarını kullanmakta direnirler. Yine, daha az tehditkar olmaktan uzak olarak, eğer bunun hızlı bir seks olduğunu ve içeride uzun süreli kalmayacağını biliyorsa, muhtemelen eski kolej denemesini yapacaktır. Bir dahaki sefere, onun bir kurbağa gibi yapmasını ve böylece yere çömelmesini sağlayın. Bu ona daha fazla yükseklik sağlayacaktır. Onu yukarı alın ve böylece vücuduyla gururlanır, seks yapma arzusuyla cehennemde yanıp tutuşur ve patron havasına girer. Eğer daha fazla ikna edilmeye ihtiyacı varsa, ona şunu söyleyin: onun üzerinize oturduğu ya da çömeldiği her pozisyon vajinanın ön duvarında bulunan ve vajina ağzından vajinaya kadar olan yolun 2/3lük mesafesinde yer alan süper hassas bir deri parçasını uyarmanın en iyi yolu. Adı “A”noktası olan bu noktaya parmaklarla ulaşılması çok zor ama derin girme pozisyonları bazen başarabilir. Bir kere ilke orgazmını olduğunda, misyoner pozisyonuna dönün. Yapmacık ve burnu havada bir ünü var ama bir çoğumuzun çoğu zaman onu tercih etmesinin de bir nedeni var: Tam bir vücut ve göz kontağı var ve yüzlerinize dokunabilir el ele tutuşabilirsiniz. Azgın bir başlangıca içten bir son. Kalçasının altına bir yastık koyun ve tahmin edilebiliri, tahmin edilebilir zevk verene dönüştürün.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>