>

KÜLTÜR-SANAT

Edebî Kalemden Yine Bir Edebî Eser

Don Kişot’tan sonra en çok satan kitap, Carls Ruiz Zafón’un edebiyatta kültleşmiş eseri Rüzgârın Gölgesi’nin devam romanı Cennet Mahkûmu raflardaki yerini aldı!
 
   
 
 
     

Carlos Ruiz Zafón, Rüzgârın Gölgesi’yle okuyucuyu entrika, aşk, romantizm ve trajedi dolu karanlık bir dünyaya götürmüştü. Ve şimdi heyecan dolu yeni bir hikâyenin kapıları aralanıyor! Sırlarla dolu bir labirente girmeye hazır mısınız?

Barcelona, yıl 1957. Daniel ve karısı Bea, Noel’i büyük coşku ve mutluluk içinde kutlamaya hazırlanmaktadırlar. Julian adını verdikleri çok güzel bir erkek bebekleri olmuştur ve sevgili dostları Fermín Romero de Torres de evlenmek üzeredir. Fakat Sempere&Oğulları’na gelen esrarengiz bir yabancı kentin karanlık geçmişinde yirmi yıldır gömülü kalan korkunç sırrı açıklayacağını söyleyerek tehditler savurunca, ailenin mutluluğunun üzerinde karabulutlar dolaşmaya başlar.Birdenbire ortaya çıkan bu esrarengiz adam, Fermín ve Daniel’ı Diktatör Franco’nun hüküm sürdüğü 1940’lı yıllardaki korkunç maceralara sürükler. Gerçekleri ortaya çıkarmak için eski günlerde meydana gelen tüyler ürpertici olayları araştırmaya başlayınca tüm sevdiklerini de tehlikeye attıklarını ve yaşamlarının eskisi gibi olamayacağını anlarlar...

Zafón’un edebî kalemini sevenler, Cennet Mahkûmu’nu da ellerinden düşüremeyecek!
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>