>

KÜLTÜR-SANAT

Emojiler Yakında Sinemalarda...

Harfler sussun, Emojiler konuşsun…
 
   
 
 
     

Dünya'da ve Türkiye 'de emoji çılgınlığı devam ediyor! Telefonlarımızda, bilgisayarlarımızda, yazışmalarımızda, sosyal medyada kısacası emojiler heryerde. günlük yaşantımızın parçası haline gelen emojiler şimdi de beyaz perdede. "Sevimli Emojiler" büyük, küçük tüm kullanıcılarıyla 11 ağustosta sinemalarda buluşmayı bekliyor.

İnternet ve mobil üzerinden mesajlaşırken, perde arkasında neler olduğunu, nasıl zorluklar, komik olaylar ve nasıl maceralar yaşandığını biliyor musunuz? "Sevimli Emojiler" hareketli, çılgın ve bir o kadar da eğlenceli maceralarını izleyecilerle paylaşıyor. Zalim dijital, insanların haberleşmesini kesmek için, "@" işaretini çalar. "Sevimli Emojiler" ise haberleşmeyi geri getirebilmek için , Zalim dijital ile mücadele etmek ve "@" işaretini geri getirmek zorundadırlar. Bir yanda Zalim digital, bir yanda ise becerikli ve eğlenceli dostlarımız "Sevimli Emojiler", bakalım bu mücadelede kim galip gelecek?

Haberleşmenin ve iletişimin, yetişkin, çocuk herkes için kolay, hızlı ve keyifli olduğu günümüzde, bu güncel macera ile her yaştan izleyicinin çok keyifli vakit geçireceğini garanti ediyoruz. Mars Dağıtım tarafından vizyona girecek olan "Sevimli Emojiler", 11 Ağustosta her yaştan izleyicisi ile sinemalarda buluşacak.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>