>

MODA - STİL

Ünlü top modeller LC Waikiki’de buluştu!

LC Waikiki, “Şehirde Sonbahar Keyfi” teması ile gerçekleştirdiği Sonbahar-Kış 2007-2008 sezonu fotoğraf çekimlerinde ünlü modeller Diana Kovulchuk, David Miller, Andrew Bruton ve Julia Carstea ile çalıştı.
 
   
 
 
     
Uzun ve titiz bir araştırma sonucu seçilen ünlü modeller, LCWaikiki’nin Beykoz Konakları’nda gerçekleşen yeni sezon çekimleriyle markanın yeni yüzleri oldular. Keyifli bir ortamda yapılan çekimlerde kıyafetlerin ve modellerin sıcaklığı fotoğrafçı Gökhan Ertem’in objektifine yansıdı.


Sonbahar- Kış 2007-2008 çekimlerinde dünyaca ünlü modellerle çalışan LC Waikiki sezona iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor…

Elite Model 96’da 14 yaşında kazandığı birincilikten bu yana Gant, H&M, Calzedonia gibi büyük markalar ile çalışan 25 yaşındaki Ukraynalı Diana Kovulcuk, moda dünyasının en çok aranan ve en çok kazanan modellerinden biri.

LC Waikiki çekimlerinde markanın genç, modern ve çalışan anne imajını temsil eden Diana’ya Güney Afrika asıllı Amerikalı ünlü model David Miller eşlik etti. Gucci, Versace, Gap, Lacoste, Tommy Hilfiger ve Tiffany&Co gibi pek çok marka ile çalışan 29 yaşındaki David Miller da dünyanın en iyi modelleri sıralamasında her zaman ilk sıralarda yer alan modellerden.


Andrew Bruton da tıpkı David Miller gibi Versace’den Armani’ye pek çok başarılı marka ile çalışmış bir model.

Mango ve Killah Babe gibi markaların kampanyalarında yer alan, çekimlerin en genç yüzü 19 yaşındaki Romanyalı Julia Carstea , Andrew Bruton ile LC Waikiki’nin genç imajını başarıyla canlandırdılar.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>