>

SAĞLIKLI YAŞAM

Formunuzu koruyun...

Formda kalmak çok kolay. Bodyforming, Step Basic, Fatburner, Spines Gym, Body&Mind, Aquagym, Fighting Fit ve Street Dance derslerinden oluşan programlar ile keyifli bir şekilde formunuzu koruyun...
 
   
 
 
     
Barcelo Eresin Topkapı Hotel’in Aqua Life programlarıyla formda kalın!..

Barcelo Eresin Topkapı Hotel, Aqua Life Club programlarıyla, formda kalmak çok kolay. Bodyforming, Step Basic, Fatburner, Spines Gym, Body&Mind, Aquagym, Fighting Fit ve Street Dance derslerinden oluşan programlar ile keyifli bir şekilde formunuzu koruyun...


Barcelo Eresin Topkapı Hotel, konuklarına özel kampanya ve program seçenekleri sunmaya devam ediyor. Bunların en yenisi ise Aqua Life Club programları...

Bodyforming, Step Basic, Fatburner, Spines Gym, Body&Mind, Aquagym, Fighting Fit ve Street Dance derslerinden oluşan programlar, avantajlı fiyatlarıyla formuna dikkat etmek isteyenlere keyifli alternatifler sunuyor.

İşte ruh ve beden sağlığınızı korumanın sihirli formülleri!

Bodyforming
Aerobik hareketleri ve kas esnetme çalışmalarını içeren Bodyforming, özellikle kalça, basen, bacak, sırt, karın ve göğüs kaslarının sıkılaştırılması ve esnetilmesi için en ideal çözüm!

Step Basic
Step’e yeni başlayanlar; işte tam size göre bir program. Temel step hareketleriyle eğlenceli bir koreografi sunan Step Basic, meraklılarına bol hareket ve müzik vaad ediyor.

Fatburner
Fazla yağlarınızla vedalaşma vakti geldi. Uzun süreli ve sabit nabızda yapılan step ve aerobik hareketlerinden oluşan Fatburner, fazla kilolarından kurtulmak isteyenler için doğru program.

Spines Gym
Sırt ağrısı sorunu olan ve fiziksel rahatlama isteyenler için ideal bir program olan Spines Gym, sırt ve bel kaslarını esneterek, kuvvetlendirmek için yapılan egzersizlerden oluşuyor.

Body & Mind
Stres ve yorgunluk günümüzde pek çok insanın ortak sorunu haline gelmiş durumda. Pilates, yoga, tai-chi ve qi-gong hareketlerinden oluşan bir kombinasyon olan Body&Mind programı, beden ve ruh birlikteliğini sağlayarak bu sorunlardan kurtulmanızı sağlıyor. Programa uygun olarak hazırlanan özel mekanda, meditasyon müziği eşliğinde gerçekleşen Body&Mind ile sadece yaptığınız hareketlere konsantre olarak zihninizi tamamen boşaltabilirsiniz.


Aquagym
Suyun dinlendirici ve gevşetici etkisi ile vücudu forma sokmak için ideal bir program olan Aquagym, kasları kuvvetlendirirken bedeni rahatlatıyor.

Fighting Fit
Yumruk, tekme ve dansın buluştuğu Fighting Fit, kendinizi yormadan stres atabileceğiniz bir program.

Street Dance
12-18 yaş arası gruba yönelik olarak hazırlanan Street Dance programı, gençlerin enerjilerini doğru kullanarak rahatlamalarını ve eğlenmelerini hedefliyor. Gençler dansın rehabilite eden etkisiyle stres atarken çok eğlenecekler!

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>