>

KÜLTÜR-SANAT

Eurovision’da Türkiye`yi Kimin Temsil Edeceği Belli Oldu!

Genç müzisyen Can BONOMO...
 
   
 
 
     

57. Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye’yi temsil edecek isim belli oldu. TRT Genel Müdürlüğü, yarı finalleri 22-24 Mayıs 2012'de ve finali 26 Mayıs 2012 tarihinde Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de gerçekleşecek olan 57. Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye’yi temsil etmek üzere Can BONOMO ile anlaştı.

Bakü’de yapılacak 57. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi temsil edecek olan genç müzisyen Can BONOMO "Ülkemi temsil etmek üzere TRT'den gelen bu teklifi gururla kabul ettim. Bu heyecan verici süreçte herkesin desteği ve iyi dileklerinin yanımda olacağını düşünüyorum. Ben de kendi tarzım ve müziğimle ülkemi en iyi şekilde temsil etmek için çok çalışacağım." dedi.

Yarışma için 3 aday şarkı hazırlayacak olan Can BONOMO, Şubat ayının son haftasında şarkıları tamamlayarak, TRT'ye teslim edecek.

57. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi temsil edecek olan Can BONOMO, parçanın hangi dilde olacağını üretim sürecinde netleşeceğini belirtirken, parça hazırlıklarına ilk albümü Meczup’un kayıtlarını yaptıkları prodüktörü ve aranjörü Can Saban ile başladı.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>