>

KÜLTÜR-SANAT

Fatih Erkoç ve Sena Şener 18 Ağustos’ta %100 Akustik Serisinin Son Konseri İçin Küçükçiftlik Bahçe’de!

18 Ağustos akşamı gerçekleşecek %100 Akustik konserinde Türkiye’nin en güçlü seslerinden ve en önemli müzisyenlerinden Fatih Erkoç sahne alacak.
 
   
 
 
     

Dinleyicileri “iyi ve sakin müzik”le mest eden Yüzdeyüz Akustik konser serisi, KüçükÇiftlik Park’ın yeşil yüzü KüçükÇiftlik Bahçe’de yerli sahnenin en iyi isimlerini İstanbullularla buluşturmaya devam ediyor.

 Öncesinde ise melankolik sesiyle genç yaşına rağmen büyük bir başarı yakalayan Sena Şener, şarkılarının akustik yorumuyla sahnede olacak. Yemyeşil huzurlu bahçe ortamıyla şehrin merkezinde ama karmaşasından uzak bir kaçış noktası sunan KüçükÇiftlik Bahçe’de, URU ve Art-İst Organizasyon tarafından düzenlenen %100 Akustik konserlerinin biletleri Biletix’te, Bubilet’te ve KüçükÇiftlik Park gişesinde!

KüçükÇiftlik Bahçe’de gerçekleşen %100 Akustik konserlerinde İstanbullular, dostlarıyla birlikte şehrin merkezinde ancak gürültüsünden uzakta, ferah ve konforlu bir ortamda sakin yaz akşamlarının tadını çıkarıyorlar. Dostlarıyla KüçükÇiftlik Bahçe’de buluşan istanbullular lezzetli yeme-içme alternatifleri eşliğinde sakin ve samimi Bahçe ortamında en sevilen yerli müzisyenlerin şarkılarını akustik versiyonlarıyla dinliyorlar.

%100 Akustik serisi, 18 Ağustos Cuma akşamı Türkiye’nin efsanevi müzisyenlerinden Fatih Erkoç ve son dönemin en popüler genç seslerinden Sena Şener’in sahne alacağı konserle devam ediyor. Müzisyen bir babanın oğlu olarak dünyaya gelen ve müzikle çok küçük yaşta tanışan Fatih Erkoç, profesyonel müzik hayatında 50 yılı geride bıraktı. Ellerim Bomboş, Avuçiçi Kadar, Oynatmaya Az Kaldı gibi şarkılarla müzik dünyasına damga vuran, birçok müzik enstrümanını çalabilen, repertuarında Türk sanat müziğinden pop müziğe geniş bir yelpazeye yer veren Erkoç, aynı zamanda Türkiye’ye caz müziği sevdiren isim olarak gösteriliyor.

Saf yeteneği ve büyüleyici yorumuyla müzik dünyasına iddialı bir giriş yapan Sena Şener, hem cover yaptığı şarkılarla hem de kendi besteleriyle müzikseverleri kısa sürede kendisine hayran bıraktı. Cem Adrian, Tuna Kiremitçi, Evrencan Gündüz gibi isimlerle yaptığı düetler de büyük beğeni toplayan Şener, şarkıları, sesi, yorumu ve tarzıyla dikkat çekmeye ve kariyer basamaklarını hızla tırmanmaya devam ediyor.

URU ve Art-İst Organizasyon tarafından düzenlenen %100 Akustik konserlerinin biletleri Biletix’te, Bubilet’te ve KüçükÇiftlik Park gişesinde!

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>