>

KÜLTÜR-SANAT

Ferzan Özpetek İstanbul ve Aşkı MARKA 2015’te Anlatacak

Yönetmen ve senarist Ferzan Özpetek, MARKA 2015 Konferansı’nda Ayşe Arman’la birlikte özel bir seans düzenleyecek.
 
   
 
 
     

Hem Türkiye’de, hem İtalya’da bir marka olan Özpetek, unutulmaz bir sohbete imza atacak.

İtalya’dan sonra Türkiye’de de yayınladığı ‘Sen Benim Hayatımsın’ adlı kitapla bestseller listesinde birinci sırada yer alan Ferzan Özpetek, 17 Aralık’ta MARKA 2015 katılımcıları ile buluşacak. Türk ve İtalyan yönetmen Ferzan Özpetek, ’İstanbul, Aşk ve Duygular’ konulu seansla MARKA 2015 Konferansı’nda olacak. Ferzan Özpetek sohbetinin de en az sinema dili kadar güçlü olduğunu bu seansla MARKA 2015 izleyicisine gösterecek. Ayşe Arman’la birlikte yapacakları sahne söyleşisinde İstanbul’u ve aşkı konuşurken, Özpetek markasının ayrılmaz parçası olan özgürlük, cesaret, tutku, samimiyet gibi duygular bu unutulmaz sohbetin merkezinde olacak.

Konferans Dinamizmi Sahnede


17 yaşında dünya tenis turnuvalarının en büyüğü ve en prestijlisi Wimbledon kupasını havaya kaldırarak tarihe geçen ve Djokovic'in master koçluğunu yapan ünlü tenisçi Boris Becker de konferansta ‘Büyükten En Büyüğe' isimli bir seans gerçekleştirecek. Konferansın diğer renkli konuşmacıları arasında yer alan Fatima Bhutto, ‘Doğulu/Batılı Kadının Gizemi ve Gücü; Kalıplaşmış Yargıların Sorgulanması’ adlı sunumuyla MARKA 2015’te olacak. Yapımcı ve yönetmen Gül Oğuz, ‘Dizilerimiz: Dünya Pazarındaki Başarının Şifresi Çözülüyor’ başlıklı oturumunda dünyada büyük bir satış başarısı yakalayan Türk dizilerinden yola çıkarak pazarlama dünyasına yön verecek. Daniel Radcliffe, Morgan Freeman, Justin Timberlake, Matthew Mcconaughey, Samuel L. Jackson, Daniel Craig gibi isimlerin yanı sıra birçok dünyaca ünlü markayla da ortak çalışmaya imza atan fotoğrafçı Perou, konuşmacılar arasında yer alan bir başka isim. Perou; ‘Marka İletişiminde Fotoğrafın Önemi ve Yeni Dijital Teknoloji Kasırgası’ adlı sunumuyla konferans sahnesinde olacak.

46 Konuşmacı, Dinamik Bir Konferans

Lider konferans kuruluşu Yürekli tarafından 16 yıldır düzenlenen ve tam 14 yıldır Yapı Kredi World’ün ana sponsorluğunu üstlendiği MARKA 2015 Konferansı, 16-17 Aralık tarihlerinde Hilton İstanbul Bomonti’de gerçekleştirilecek. Türkiye’nin en büyük iş platformu olan MARKA Konferansı, bu yıl 45 konuşmacı ile katılımcılarına geniş bir içerikle yeni trend, fikir, model ve anlayışlar sunacak. Tüm konuşmacıların en fazla 15 dakika sahnede kaldığı konferans, dinamik yapısıyla da dinleyicilerde ilgi uyandıracak. Konferansın 16 yıldır değişmeyen moderatörü BJ Cunningham MARKA sahnesinin ev sahipliğini üstlenirken, Yürekli CEO’su Ayşegül Yürekli Şengör de her yıl olduğu gibi konferans yönetmenliği görevini gerçekleştirecek.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>