>

KÜLTÜR-SANAT

Festival Modasının Öncüsü H&M Türkiye’nin En Büyük Müzik Festivali One Love Festival 13’te

H&M moda sponsoru oldu...
 
   
 
 
     

Pozitif Live organizasyonuyla 13 yıldır aralıksız devam eden ve bugüne kadar çok önemli isimleri ağırlayan One Love, 2002’den beri Türk müzikseverleri dünyaca ünlü müzisyenler ile buluşturarak unutulmaz bir festival deneyimi yaşatıyor.

H&M, bu muhteşem müzik şöleni için çok çarpıcı ve yaratıcı pek çok sürprizle gerek müziksever gerekse modaseverleri şaşırtmaya hazırlanıyor. Moda, müzik ve eğlencenin 2 gün boyunca iç içe geçeceği One Love Festival 13, 14-15 Haziran Parkorman’da gerçekleşecek.

Geçtiğimiz yıllarda Lana del Rey, Madonna, Beyonce gibi dünya müziğine yön veren isimler ile işbirlikleri ile gündeme gelen H&M, “H&M Loves Music” konsepti ile müzik ve festival kültürüyle özdeşleşiyor. Dünyada “H&M Loves Music” konsepti ile Coachella, Tomorrowland, Glastonbury gibi efsaneleşmiş festivallerin yanı sıra Avrupa’da pek çok indie festivalin de sponsoru olan marka Türkiye’de festival modasını One Love Festival 13’te belirleyecek.Bu yaz H&M, Divided bünyesinde yeni bir koleksiyon yarattı. H&M Loves Music (H&M Müziği Seviyor) hem kadın hem de erkekler için tasarlanan ürünlerden oluşuyor. Dünyanın dört bir yanından DJ’ler, sanatçılar ve prodüktörler kampanyanın yüzleri olarak Urbanears ile işbirliği içinde hazırlanan kulaklıklarla poz verdiler.

H&M Loves Music bütün sahip olunması gereken görünümleri ve aksesuarları içinde barındırıyor. Canlı performanslar ve kulüpler için siyah-beyazlar, sonu gelmeyen yaz partileri ve festivaller için renkli bohemler ya da surf stili; ve bütün bu dış mekan kombinleri günlük kullanım için de ideal. H&M Divided reyonlarında yerini alacak müzik ve festival koleksiyonu, iki gün sürecek One Love’da her tarza uyacak seçenekler sunacak. H&M, One Love Festival 13 alanında da hazır bulunup festival trendlerini ve en “hit” görünümleri sosyal medyada paylaşacak.

H&M’in One Love Festival 13 müzik festivali için hazırladığı tüm sürprizleri hmonelove.com micro sitesinden takip edebilirsiniz.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın

DİĞER HABERLER

cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>