>

KÜLTÜR-SANAT

Filiz Ahmet ‘Ruhumuzun Aynası’ İle Ekranlara Dönüyor

Gülpare rolüyle sıcacık bir mahalle komedisinde yer alıyor...
 
   
 
 
     

Filiz Ahmet, Fox Tv’de izleyicisiyle buluşacak ‘Ruhumuzun Aynası’ isimli diziyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Ahmet, yönetmenliğini Bülent İşbilen’in yaptığı ve senaryosunu Zehra Çelenk'in yazdığı dizide Tuba Ünsal ile başrolü paylaşarak Gülpare karakterine hayat verecek.

En son Kadın İşi Banka Soygunu filminde canlandırdığı Bilge karakteriyle 19. Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro ödüllerinde Müzikal/Komedi Dalında Yılın En Başarılı Kadın oyuncu ödülüne layık görülen sinema ve tiyatro oyuncusu Filiz Ahmet, yepyeni bir diziyle ekranlara dönüyor.

Çok yakında Fox Tv’de ekrana gelecek Ruhumuzun Aynası isimli dizide Filiz Ahmet ve Tuba Ünsal'ın yanı sıra Engin Alkan, Ayşen Guruda, Suzan Aksoy ve Murat Akkoyunlu gibi ünlü isimler de yer alıyor..

Gülpare (Filiz Ahmet) yanında çalıştığı psikiyatrist Elçin'i (Tuba Ünsal) başına gelen bir dizi talihsiz olaydan sonra hayatın gerçekleri ile yüzleşmesi için kendi mahallesine götürür. Çocukluğundan beri içine hapsolduğu faunustan Gülpare sayesinde çıkan Elçin'in mahallede muayenehane açmasıyla başlayan dizi, hayatın zıtlıkları, farklı renkleri, inişleri ve çıkışlarını bu iki zıt karakter üzerinden anlatıyor.

Bugüne kadar birbirinden farklı rollerin ustalıkla altından kalkan başarılı oyuncu Filiz Ahmet, Gülpare karakteriyle yine sevenlerini şaşırtacağa benziyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>