>

KÜLTÜR-SANAT

Flört`ten Kabına Sığmayan Bir Albüm: Bambaşka

Türk Pop-Rock müziğinin köklerine saygı duruşunda bulunan ve kabına sığmayan bir albüm...
 
   
 
 
     

Tüm zamanları kapsayıp, hiçbir zamana ait olmayan bir sesin peşinde olan FLÖRT, gürültülü, radikal ve esprili ilişkilerini yansıtan yeni albümü BAMBAŞKA ile müzikseverlerle buluşuyor.

SADIK DİNLEYİCİLERE BÜYÜK SÜRPRİZ

BAMBAŞKA albümünde dinleyicileri bir sürpriz bekliyor.

16 Yıl önce yazılan ve grubun en önemli hitlerinden biri olan Rasta Baba'nın devam şarkısı, “Rasta Baba 2”, isimyle albümde yeralıyor.

Dört Flört üyesinin de birbirleriyle olan gürültülü, radikal ve esprili ilişkilerini yansıtan "Sende kalsın, Dedim, Türkişh Rock'n Roll, Benim Suçum" gibi şarkıların yanı sıra aşk hayatlarına dair "Hasret, Ömre Bedelsin, Yorgun Düştüm" gibi şarkılar da müzikseverlerin beğenisine sunulmuş durumda.

Flört’ün her albümü gibi Bambaşka da analog mecraya kayıt edilmiş, tüm albüm LP formatında hazırlanıp, dijital mecraya da o şekilde sunulmuş durumda. Albümün sound’unda ise ünlü ses mühendisi Babis Biris’in imzası bulunuyor.

Çocuk denilecek yaştan beri süregelen çeyrek yüzyıllık dostluklarıyla yol alan FLÖRT’ün, Fuat Güner’in süpervizörlüğünü üstlendiği BAMBAŞKA albümü, Arpej Müzik etiketiyle yayımlanıyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>