>

KÜLTÜR-SANAT

Genç Bi Şenlik’ten Anlamlı Destek

21 yaş altındaki tüm gençleri buluşturan “Genç Bi Şenlik” önemli bir sosyal sorumluk projesinede imza atacak.
 
   
 
 
     

04 Mayıs tarihinde KüçükçiftlikPark ta gerçekleşecek konserlerden elde edilecek tüm gelirin yarısı Rock müziğin sevilen ismi Haluk Levent tarafından kurulan ve tüm Türkiye'de gönüllüleri bir araya getiren AHBAP Platformuna bağışlanacak.

2015 yılından itibaren her yıl binlerce gencin katılımıyla büyük başarı yakalayan ve gençlerin vazgeçilmez festivalleri arasına giren “Genç Bi Şenlik” 2019’ta geri sayım devam ederken biletler hızla tükeniyor.

Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği “Genç Bi Şenlik” her yıl olduğu gibi bu yılda önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza atacak. Kuruculuğunu sevilen sanatçı Haluk Levent’in yaptığı Anadolu kültür hazinesinin birleştirici ve dönüştürücü birikimini, çağdaş bilgi ve teknolojinin olanaklarıyla geliştirerek geleceğe taşımak üzerine kurulu, dayanışmaya paylaşıma ve sevgi üzerinden aidiyete dayalı değer sistemleri ile çalışan AHBAP platformunun gönüllere dokunan çalışmalarını desteklemek amacıyla Genç bi Şenlik in bilet satış gelirinin yarısını bağışlayacak.

Gençler Manga, Edis,Adamlar, Anıl Piyancı, İstanbul Trip ve Haluk Levent’le doyasıya eğlenecek.

Manga, Edis, Adamlar, Anıl Piyancı, İstanbul Trip ve Haluk Levent’in eklenmesiyle Line Up’ını tamamlayan Türkiye’nin en iddialı festivalinde birçok eğlenceli etkinlik, VR deneyim alanı, atölye çalışmaları ve sürpriz isimlerle söyleşiler de yer alacak.

Koşanadam organizasyonun düzenlediği, 21 yaş üzerinin katılım sağlamadığı ilk etkinlik olan şenlikte, eğlence 13.00’te başlayıp gün boyu devam edecek. “Genç Bi Şenlik” te birçok eğlenceli etkinlik, VR deneyim alanı, atölye çalışmaları ve sürpriz isimlerle söyleşiler yer alacak. 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>