>

KÜLTÜR-SANAT

Gökhan Keser Şehrinize Geliyor!

Yorumu, şarkıları, duruşu ve yakışıklılığıyla son dönemin en çok konuşulan genç yıldızlarından Gökhan Keser...
 
   
 
 
     

Kendisiyle uzun zamandır bir araya gelmeyi bekleyen hayranlarını sevindirecek bir haberle karşınızda! Türkiye’nin beş farklı şehrinde gerçekleştireceği imza günlerinde hayranlarıyla buluşacak olan Gökhan Keser, ayrıca en sevilen şarkılarını da seslendirerek müzikseverlere mini konserler verecek.

Yeni neslin pop yıldızı Gökhan Keser, imza günlerine 24 Ağustos’ta İzmir Optimum Outlet’te başlayacak. 30 Ağustos’ta Ankara Optimum Outlet’te başkentli hayranlarıyla buluşacak olan genç yıldız, 31 Ağustos’ta da İstanbul Optimum Outlet’te olacak. Eylül ayında da imza günleri ve mini konserleriyle müzikseverlerle bir araya gelmeye devam edecek olan Gökhan Keser; 7 Eylül’de Samsun Piazza AVM, 14 Eylül’de ise Kahramanmaraş Piazza AVM’de sevenleriyle buluşacak.

HAYRANLARININ TEŞEKKÜRÜ TT OLDU!

Gökhan Keser'in imza günü ve konser etkinliklerinin tarihleri fan sayfalarından paylaşıldıktan sonra hayranları sevilen sanatçıya sosyal medyadan teşekkür etti. Sevilen sanatçı, "Gökhan Keser attığın adımda seninleyiz" hashtag’i ile hem Türkiye'de hem de dünya listelerinde trending topic oldu.

Gökhan Keser’in İmza Günü & Mini Konserlerinin Tam Takvimi Şöyle;

24 Ağustos – İzmir Optimum AVM, 16:00 – 18:00
30 Ağustos – Ankara Optimum AVM, 15:00 – 17:00
31 Ağustos – İstanbul Optimum AVM, 15:30 – 17:30
7 Eylül – Samsun Piazza AVM, 16:00 – 18:00
14 Eylül – Kahramanmaraş Piazza AVM, 15:00 – 17:00


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>