>

KÜLTÜR-SANAT

Harbiye Açıkhava Konserleri Teoman ile Başlıyor!

Atlantis Yapım ve Kirli Kedi Organizasyon`un düzenlediği Açıkhava Konserleri, bu yıl 26 Haziran-15 Temmuz tarihleri arasında...
 
   
 
 
     

Teoman, Kenan Doğulu, Bülent Ortaçgil, İsmail Hakkı Demircioğlu ve Erkan Oğur konserlerine ev sahipliği yapacak olan konser dizisi, yaz gecelerini müzikle dolduracak.

TEOMAN: Uzun zaman sahnelerden uzak kalan ünlü rock'çı Teoman, 26 Haziran'da Harbiye Açıkhava'da vereceği konserle hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Fiyatları 45 ile 134 lira arasında değişen biletler, Biletix'te satışa çıktı.

KENAN DOĞULU: Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu, dillerden düşmeyen şarkıları ve sürpriz sahne şovlarıyla 3 Temmuz'da Açıkhava'da olacak. Konserin bilet fiyatları, 45-165 lira arasında.

USTA MÜZİSYENLER: 15 Temmuz akşamı ise usta müzisyenler Açıkhava'da bir araya gelecek. Bülent Ortaçgil'in İstanbullular'la buluşacağı konserde ona; perdesiz bağlamanın mucidi Erkan Oğur ve Türk halk müziğinin önemli isimlerinden İsmail Hakkı Demircioğlu eşlik edecek. Konserin biletleri, 40-90 lira arasında değişen fiyatlarla Biletix'te.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>