>

DEKORASYON

Yaşamınıza mutluluk katmak için...

Yoğun iş temposu içinde alışveriş için fazla zaman harcamadan, pek çok ev tekstili ve tamamlayıcı dekorasyon ürününü bir arada bulabilme fırsatı...
 
   
 
 
     
LİNENS 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutlar..

Linens kadınlarımızın yaşamlarına pratik çözümlerle küçük mutluluklar katarak, onların yaşam kalitelerinin yükselmesine katkıda bulunuyor.

Linens’in bu hedef doğrultusunda, gerek ev hanımlarının, gerekse çalışan hanımların günlük yaşamlarını kolaylaştırmak üzere sunduğu pek çok hizmeti bulunuyor.

Ev tekstili alışverişini keyfe dönüştürmeyi hedefleyen Linens Mağazaları’nın örneğin çalışan hanımlara getirdiği en büyük rahatlık, yoğun iş ve yaşam temposu içinde alışveriş için çok fazla zaman harcamaya gerek kalmadan, pek çok ev tekstili ve tamamlayıcı dekorasyon ürününü bir arada bulabilme imkanı sunması. Böylece Linens; zaman sıkıntısı çeken çalışan kadınlarımıza, hiçbir stress yaşamadan, evlerini arzu ettikleri şekilde güzelleştirmek yönünde önemli bir hizmet sağlıyor.LİNENS’lerde ayrıca perde konusunda "A’dan Z’ye" bir hizmet paketi de mevcut. Bilindiği gibi perde hem evlerin vitrini; hem de seçiminden dikimine kadar titizlik ve uzmanlık gerektiren bir ürün.

"A’dan Z’ye Perde Hizmeti", yine hanımlarımızın hayatını son derece kolaylaştıran bir uygulama. Bu hizmet çerçevesinde, müşterilere perdelik kumaşın seçimi, en çok tercih edilen modeller ve perde modası gibi konularda verilen danışmanlık hizmetinden başka; evlere gidilerek ölçü alınıyor. Ayrıca dikim ve montaj hizmeti de veriliyor.

Linens, ev tekstilinde moda yaratan, zengin ürün seçenekleri ile de dikkat çekiyor. Sayıları yurt içi ve dışında toplam 88’e ulaşan Linens mağazalarında nevresimden uyku setine, perdeden mutfak ve banyo aksesuarlarına, havludan bornoza pek çok ürünü, farklı model, desen, renk ve fiyat seçenekleriyle bulmak mümkün. Mağazalarda ayrıca ev dekorasyonun tamamlayıcısı şık ev aksesuarları da bulunuyor. Linens’lerde, mağazalar zinciri için özel olarak üretilen Linens markalı ürünlerin dışında Taç, Bianca Luna ve Bel-Air markalı ürünler de yer alıyor.Kısa bir sürede; evine özen gösteren, dekorasyonda moda, kalite ve özgünlüğü bir arada bulmayı ve alışverişlerinde iyi bir hizmet almayı arzu edenlerin öncelikli tercihi haline gelen Linens; düzenlediği kampanyalar ve TAÇ kart ile sunduğu ödeme avantajlarıyla tüm hanımlara, bütçelerine uygun alışveriş imkanları sunuyor.

Kısaca Linens kadınlarımızın hayatını kolaylaştırmaya; onlara, hayallerindeki yaşam mekanını yaratma konusunda her türlü pratik çözümü sunarak, hayatlarına mutluluk katmaya çalışıyor.

Linens mağazaları ile ilgili her türlü bilgiye 0800 219 01 08 no’lu ücretsiz danışma hattından ulaşılabilir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>