>

KÜLTÜR-SANAT

Hayko Cepkin Alternatif Bir Festival Düzenliyor: Varilfest!

Hayko Cepkin, geçtiğimiz Ağustos ayında açılışını yaptığı tatil köyünde çok konuşulacak bir festivale imza atıyor.
 
   
 
 
     

Her projesi farklı bir konsept barındıran Hayko Cepkin, bu kez kurucusu olduğu Varil/Barrel Camping’de bir festival düzenliyor. İzmir’in Selçuk ilçesine bağlı Şirince Mahallesi bölgesinde, 9 dönümlük bir arazi üzerine kurulan Varil/Barrel Camping, doğa ve müzik ile iç içe zaman geçireceğiniz Varilfest’i hazırladı.

Alternatif bir festival geliyor: Varilfest!

Kral Pop Radyo medya sponsorluğunda, 20 Mayıs 2016 Cuma sabahı kapılarını açacak olan Varilfest, konaklama yapacak konuklarına giriş için yardımcı olup mekanın imkanlarını sunduktan sonra akşamüzeri DJ Mahmut Yavuz’un performansı ile tatil niyetinde festivalin ilk müzik ziyafetine başlanacak.

21 Mayıs Cumartesi günü deniz kumu ile kaplanmış ana sahnenin de kurulacağı festival ve etkinlik alanında, glam müziğin son Türkiye temsilcisi olan Nikki Wild’ın DJ performansı ile VarilFest’in ikinci gününe adım atılacak. Nikki Wild’ın nostalji dolu DJ performansı ile maziye bir selam verdikten sonra sahneyi Necati ve Saykolar devralacak. Festival katılımcıları, interaktif bir sahnesi olan Necati ve Saykolar ile sürprizlerle dolu bir performansa şahitlik edecek.

Varilfest’in son performansı ise ev sahibi olan Hayko Cepkin’e ait! Güçlü performansı ve eşsiz sahne şovu ile katılımcıları bu kez kendi evinde misafir ederek büyüleyecek. Canlı performansların bitişi ile Varil DJ kabinini bu kez Warning Bros devralacak. Sabaha kadar sürecek olan müzik ve doğanın huzuru eşliğinde Varilfest’in ikinci günü de böylece sona ermiş olacak.

22 Mayıs Pazar günü, yüksek müzik temposunun yerini sakin ve huzurlu bir gün alacak. Akşam saatlerine doğru DJ Görkem Eylem festival katılımcılarına, 3 gün süren Varilfest’i sonlandırmada eşlik edecek.

Katılımcılar müzik ve dansın dışında, orman içi yapay sahilde plaj oyunları oynayıp, havuzda serinlerken, bir yandan da Varil Arena’da futbol turnuvaları yapabilecek. Kamp deneyimini çadır konaklamalarıyla gerçekleştirirken çadıra alternatif, sınırlı sayıda bungalov evlerden de faydalanabilecek olan katılımcılar, Türkiye’de alternatif bir festivalin tadını Varilfest’de çıkaracak.

Program
20 Mayıs 2016 Cuma
09:00 – Kapı Açılış
19:30 – Dj Mahmut Yavuz

21 Mayıs 2016 Cumartesi
19:30 Dj Nikki Wild
21:00 Necati ve Saykolar
23:00 Hayko Cepkin
00:30 Warning Bros. Dj Performans

22 Mayıs 2016 Pazar
19:30 DJ Görkem Eylem


Çeşitli dönemlerde ve içeriklerde devam edecek olan Varil/Barrel Camping’in ilk festivali Varilfest 20-21- 22 Mayıs 2016 tarihlerinde Şirince’de!

Biletler Biletix’de!

Detaylı bilgi ve rezervasyon için: 0 232 892 09 19 / varilcamping@gmail.com

Adres: Şirince Mh. Değirmenboğazı Sk. No:105/1 Selçuk, İzmir

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>