>

EVLİLİK

Oleg Cassini 2010 Sonbahar / Kış Gelinlik Koleksiyonu

Kasım’da Düğün Başkadır…
 
   
 
 
     

Sonbaharın tüm romantizmi Oleg Cassini’nin 2010 Sonbahar Kış gelinlik tasarımlarına yansıyor. İster sade, ister gösterişli, sezonun vazgeçilmezi balo stili gelinlik modellerini, romantik katedral duvaklar tamamlıyor. Çiçeklerle süslenmiş gelinlikler, asimetrik omuzlar, fransız duvaklar sezonun olmazsa olmazları.First Lady Jacqueline Kennedy’nin eşsiz ve unutulmayan stilinin mimarı; Grace Kelly ve Marilyn Monroe gibi zamansız starların; Renee Zellweger ve Taylor Swift gibi günümüz yıldızlarının vazgeçilmez tasarımcısı Oleg Cassini’nin 2010 sonbahar/kış gelinlik koleksiyonunda hiçbir zaman modası geçmeyen balo stili ve deniz kızı silueti gelinlikler; asimetrik tasarımlar dikkat çekiyor.ÇİÇEĞİN SİHİRLİ DOKUNUŞU…

Sonbaharın romantizmine yakışır çiçeklerle bezenmiş gelinlikler bu sezon çok moda. Gelinlik detaylarında kullanılan çiçekler, aksesuarlara da uygulanarak dikkat çekici ayrıntılara dönüşüyor ve gelinliğinizi bütünlüyor.

ROMANTİK BALO STİLİ TASARIMLAR…

Kendini prenses gibi hissetmek isteyen gelin adayları için Oleg Cassini kreasyonunda yer alan balo stili gelinlikler vazgeçilmez. Balo stili tasarımlar ile sade ya da gösterişli olmak mümkün. Parlak, düz kumaşlar sadeliği tercih eden; üstü taşlarla süslenmiş büstiyerli tasarımlar ise tüm gözleri üzerinde toplamak isteyen gelin adayları için ideal... Romantik balo stili gelinliklerin tamamlayıcısı, uzun katedral duvaklar bu sezon klasik düğünlerin vazgeçilmezi olacak.HOLLYWOOD STARLARININ GÖZDESİ DENİZ KIZI SİLUETLER GERİ DÖNDÜ…


Deniz kızı silueti olarak bilinen trampet modeller 2010 sonbahar kış sezonunda geri dönüyor. Vücut hatlarını ve kıvrımları ortaya çıkaran feminen dar tasarımlar, kısa ve modern kesimli hafif duvaklarla tamamlanıyor.

Kasım başında Forum İstanbul’da açılan Oleg Cassini mağazasında gelinliğin yanı sıra özel geceler için; gece elbisesi, nişan, mezuniyet, nedime kıyafetleri, ayakkabı, çanta, aksesuar, iç giyim, hediyelik eşya ve çocuk kıyafetleri gibi 7’den 70’e herkese hitap edebilecek yüzlerce farklı ürün şaşırtıcı fiyat avantajları ile artık tek bir noktada bulunabilecek.

Web: www.olegcassini.com.tr

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>