>

MODA - STİL

Defne Samyeli’nin Kızı Deren Talu adL+Cengiz Abazoğlu Tasarımlarıyla Büyüledi

2018-19 Sonbahar-Kış koleksiyon tanıtım çekimi starı Deren Talu oldu.
 
   
 
 
     

Ünlü güzel Deren Talu, Çırağan Palace Kempinski İstanbul’da 24 Eylül’de defilesi gerçekleşecek adL+Cengiz Abazooğlu 2018-19 Sonbahar-Kış koleksiyonu için yine aynı otelde Lara Sayılgan’ın objektifine poz verdi.

DEREN TALU ‘‘Gülerek eğlenerek sonuçlarından memnun kaldığımız bir çekim ortamı oldu. Bütün koleksiyon benim tarzıma çok uygun, hepsini çok beğendim. Pozitif enerjisi hiç bitmeyen Cengiz Abazoğlu ve adL ekibine çok keyifli bir çekim günü yaşattıkları için teşekkür ediyorum’’ dedi.
 Cengiz Abazoğlu ‘‘Deren’i çok beğeniyorum ve bu yeni koleksiyonda tam hayal ettiğim görüntüye sahip. Giysilerimin onun üzerinde çok büyük etki yaratacağını düşündüm. 24 Eylül’de Türk izleyicisini büyük bir şov ve sürprizler bekliyor. Çok heyecanlıyız’’ dedi.

Her sezon adL için hazırladığı koleksiyonlar ile büyük ilgi gören Cengiz Abazoğlu yeni sezonda 115 parçalık 2018-19 Sonbahar-Kış koleksiyonuyla geçmişi yeniden yorumluyor. Yaptığı zaman yolculuğundaki dönemin kadınlardan ilham alan ünlü ve başarılı modacı Cengiz Abazoğlu, adL ekibiyle bir takım ruhu yakaladıklarını dile getirerek 14. sezonda da markayla işbirliğini sürdürüyor.

Zamanın hem düzenli işleyişinden hem de bir o kadar zıt olan özgürlüğünden ve gittiği seyahatlerinden ilham alan Cengiz Abazoğlu, bu yolculukta ön plana çıkardığı 70’ler kadınının zarifliği, özgüveni ve şıklığıyla günün her halini özel kılıyor.

Hikayesinde zarif, özgür ve kendine güvenli şık kadını anlatan tasarımlar, payetler, danteller, krepler, gabardinler, çelik örmeleri ve kaşe kabanlık kumaşlar ile 70’ler ve 90’ların hit loklarını stilize edilerek günümüze uyarlıyor. Baharat tonları ve yumuşak dokular 115 parçanın öne çıkan detaylarını oluşturuyor. İspanyol paça, dar paça ve kalem formda garnili pantolonlar, elbiseler, abiyeler, tulumlar ve trikolarıyla günün her saatinde aranılan şıklığı yakalıyor. Metal çıtçıtlar, nakış, süzeneler, broşlar, taşlı ve kumaş kaplı kemer aksesuarlarıyla koleksiyon moda dünyasının kalbini çalacak.

adL Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Tasarım Direktörü Zehra Işık ’‘Dönemin ve gün içindeki zamanın sınırsız olanaklarına sahip tasarımlar, kadını şıklığın rahatlığıyla buluşturuyor. 70’ler, 80’ler ve 90’ların kadınını Cengiz Abazoğlu yeniden yazarak 2018-19 Sonbahar-Kış sezonuna uyarladı’’ dedi.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>