>

KÜLTÜR-SANAT

Hip Hop Dünyasının Kalbi 13-14 Mayıs’ta Volkswagen Arena’da Atacak!

Red Bull BC One Camp X Hip Hop Jam İstanbul bu hafta sonu sizleri bekliyor...
 
   
 
 
     

B-boy’ların nefes kesen kapışmalarının yanı sıra, dans ve grafitti workshoplarını bir araya getiren Red Bull BC One Camp, 2015’te ilk kez Pozitif ve Hiphoplife.com.tr işbirliğiyle düzenlenen Hip Hop Jam Istanbul ile güçlerini birleştirdi.

13-14 Mayıs 2017 tarihlerinde Volkswagen Arena’da gerçekleşecek “Red Bull BC One Camp X Hip Hop Jam Istanbul” da yer alacağı kesinleşen ilk isimler arasında “Sony Music Türkiye” ve “Basemode Records” iş birliğindeki sanatçılardan “Mode XL, Ayben, Server Uraz, Kamufle, Anıl Piyancı, Tankurt Manas ve Aga B” de yer alıyor.

Dünyanın en iyi break dansçılarının seçildiği, dans, grafitti ve hip hop ile dolu 2 gün vadeden Red Bull BC One Camp bu yıl, Pozitif ortaklığıyla düzenlenen Hip Hop Jam Istanbul ile birlikte yapılacak. Volkswagen Arena’nın dinamik atmosferinde gerçekleşecek etkinlik boyunca, B-boyların teke tek ve çiftli kategorilerdeki yarışlarının yanı sıra dans ve grafitti workshopları da yer alacak. Ayrıca hip hop dünyasına yön veren isimler de Volkswagen Arena’da performanslarını sergileyecek.

15’ten fazla performansın yer alacağı Red Bull BC One Camp X Hip Hop Jam İstanbul’un sahnesinde reggae tınılarından rock ritimlerine, birbirinden farklı müzik türlerinden detaylara yer veren Mode XL, Ayben, Server Uraz, Kamufle, Anıl Piyancı, Tankurt Manas gibi isimler dinleyiciye unutulmayacak bir festival yaşatacak!

Grafiti workshop’uyla başlayacak olan etkinlik, B-boy ve all style kategorisinde dans atışmaları ve Hip Hop Jam İstanbul kapsamında rapper’ların özel performanslarıyla Hip Hop kültürünün tüm boyutlarını katılımcılarına yaşatmayı amaçlıyor. 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>