>

MODA - STİL

Levi’s® Yaz İndirimi Başladı!..

Geleneksel Levi’s® yaz indirimi 4 Temmuz’da başlıyor. Ayrıntılar için tıklayın...
 
   
 
 
     
Levi’s Type I Jeans, Engineered Jeans, Red Tab Girls ve Red Tab Guys koleksiyonlarından beğendiğiniz ürüne şimdi çok daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Levi’s® 2003 İlkbahar – Yaz koleksiyonunun ürünlerine sezon bitmeden, çok cazip fiyatlarla sahip olmanız için kaçırılmaz fırsat günleri başladı. Tüm Levi’s® ürünlerinde yüzde 35’e varan indirimden yararlanmakta acele edin.

Bu sezon "yeni neslin cesur jean’i" sloganıyla tanıtılan, Levi’s’in ikon haline gelmiş, aksesuarlarının büyük ve abartılı kullanıldığı, V şeklinde bel kesimiyle son derece seksi ve rahat modellerin yer aldığı Levi’s Type I jean koleksiyonundan sevdiğiniz modeli çok uygun fiyatlarla satılıyor.

Jean giyiminde 2000’li yıllara damgasını vuran Levi’s“ Engineered“ Jeans bu sezon yüksek doz müzikle beslenen gençliğin giyim tarzına geri dönüş yaptı. Hiphop ve kaykaycıların giyim tarzının yanısıra, garage finish adı verilen eskitilmiş kullanılmış görünümlü yıkamalarıyla dikkat çeken Levi’s® Engineered Jeans“ 2003 yaz koleksiyonu olabildiğince asi ve seksi.

Levi’s® Red Tab® Jeans’in 2003 yaz koleksiyonunda yer alan erkek modellerinde geçmişe dönüş var. Red Tab Guys koleksiyonun temasını California tarzı yaşam, yol hikayeleri oluşturuyor. Koleksiyonda rahatlık ön planda.

Levi’s® Red Tab® jeans girls genç kızlar için hazırlanan son derece dişi ve seksi bir koleksiyon. Sörf, California sahillerinde uzun yaz tatili temalı modeller, elle çizilmiş grafik baskılar, canlı renkler, boyundan bağlı, askılı t-shirt’ler, seksi kesimler, jean giyiminde dişiliği podyumlardan sokağa taşıyor. Levi’s® Red Tab® Girls, düşük dar kesim jeanler, kapriler ve şortlarla, yırtmaçlı eteklerle son derece seksi ve çekici..

Yaz tatilinize çıkarken, kendinizi ve sevdiklerinizi beğendiğimiz Levi’s modelleriyle, çok cazip fiyatlarla ödüllendirin. Üstelik Advantage Card’a 4 taksit imkanıyla.

İşte size indirimli Levi’s ürünlerinden birkaç örnek:
Jean pantolonlar 39.950.000 TL
T-shirtler 12.950.000 TL
başlayan fiyatlarla tüm Levi's® satış noktalarında .

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>