>

KÜLTÜR-SANAT

Hülya Avşar Altın Portakal’da Işıltı Saçtı!

Bennu Gerede görüntüledi…
 
   
 
 
     

49. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali siyaset ve sanat dünyasından ünlü isimlerin katıldığı Gala Gecesi ile sona ererken, ışıltılı bir gündem yarattı. Festivalde Ulusal Uzun Metrajlı Film Yarışma Jürisi Başkanı olan Hülya Avşar, yorumları kadar mücevherleri ile de ilgi odağıydı. Sanatçı, dünyanın önemli film festivali törenlerinde sanatçıların tercihi olan Chopard’ın mücevherleriyle festivali renklendirdi.

Yedi günlük festival süresince toplam 1000 crt pırlanta, 300 crt yakut, 200 crt yarı değerli taşlardan oluşan takıları taşıyan Avşar Kızına korumalar eşlik etti. Fotoğraf sanatçısı Bennu Gerede, Avşar’ın göz alıcı pozlarını görüntüledi.

Marka yetkilileri, film festivallerinde paha biçilmez mücevherilerini dünya yıldızlarının ve VIP’lerin tercihlerine sunan Chopard’ın, bu kez ülkemizde Altın Portakal’da Hülya Avşar’ın zerafetle taşıdığını ifade ettiler.

Marka, tarihi ve lüks koleksiyonları kadar, Oscar, Cannes gibi ödül törenlerinde gerçekleşen kırmızı halı seremonilerinde yıldızların tercih ettiği saatleri ve mücevherleriyle de adından söz ettiriyor.

Bugüne kadar Madonna’dan Kate Winset’a Penelope Cruz’dan Gwyneth Paltrow’a, Charlize Theron’dan Marion Cotillard’a, Uma Thurman’dan Sharon Stone ve Salma Hayek’e kadar sayısız ünlü Chopard koleksiyonlarını üzerinde taşıdı. Eva Herzigova, Penelope Cruz ve Bar Rafaeli ise en bilinen Chopard yüzlerinden.

Chopard film dünyası ile her zaman içiçe bir marka olma özelliği taşıyor. Cannes Film Festivali’nin 1998 yılından beri resmi ana sponsoru ve Festivalin Altin Palmiye odulunun tasarımcısı.

Chopard, Türkiye’de 1980 yılından beri Tektaş Saatçilik A.Ş. Grubu güvencesinde temsil ediliyor.

Gala Gecesine katıldığı kıyafeti ve Chopard mücevherleri ile Hülya Avşar. Takıları15.96 CT pırlanta, beyaz altın karışımı sallantılı küpe ve 46.69 CT pırlanta, beyaz altın kolye.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>