>

KÜLTÜR-SANAT

Hüsnü Şenlendirici 14 Şubat İstanbul Live’da Klarneti ile Aşk Üfleyecek!

Sevgililer Günü’nde Istanbul Live sahnesinden müzikseverlere ulaştıracak!
 
   
 
 
     

2011 yılının sonbaharında çıkardığı “Hüsn-ü Hicaz” albümüyle büyük başarı elde eden Hüsnü Şenlendirici; sadece Türkiye’nin değil, dünyanın da birçok şehrinde konserler vererek, adını yurtiçinde olduğu kadar, yurtdışında da duyurmaya devam ediyor. Tüm konserleri yoğun ilgi gören başarılı müzisyen; konserlerinde, her biri, kendi enstrümanlarında çok önemli isimlerden oluşan orkestrasının katkısıyla dinleyicilere unutulmaz saatler yaşatıyor.

Hüsnü Şenlendirici; yılın en özel günlerinden birinde, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Istanbul Live’da vereceği konserde tüm aşıkları klarnetiyle coşturacak. Duygu yüklü besteleri olduğu kadar, coşkulu melodileri de ustaca icra eden Hüsnü Şenlendirici, bu özel günde vereceği konserde, hem albümünde de yer alan unutulmaz klasikleri, hem de kendi bestelerini seslendirecek.Major Müzik Organizasyon – Eyüp İblağ’ın program yönetimini devraldığı Istanbul Live; yeni sezonda sadece iyi müzik yapan isimlere yer verme politikasıyla yola çıktı. Istanbul Live’da ayrıca, izleyicilerin konser öncesi ve sonrasında yine iyi müzik eşliğinde vakit geçirebilecekleri bir “Lounge Bar” açıldı. Ziyaretçiler, 3. katta bulunan canlı müzik salonuna; giriş katındaki bu “Lounge Bar”da Lounge Bar özel asansör ve merdivenleri kullanarak giriş yapıyor. Istanbul Live, böylece izleyicisine giriş katında özel bir servis sunuyor.

İstiklal Caddesi Ağa Camii’nin sokağında bulunan Istanbul Live’da, gerçekleşecek konserlerin kapı açılış saati 21:00. Konser biletleri Biletix’ten ve Istanbul Live’dan temin edilebilir.

Bilgi için:
www.istanbulliveperformance.com
www.biletix.com

Bilet Fiyatları:
Çift Kişilik Bilet - 56.00 TL
Tek Kişilik Bilet - 34.00 TL


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>