>

KÜLTÜR-SANAT

İki dj plakları ve cd’leri ile atışıyor…

Türkiye’de ilk kez canlı olarak iki dj plakları ve cd’leri ile atışıyor. Bu kapışma, her Cuma farklı dj’ler ile Kalamış Laila’da..
 
   
 
 
     
Kalamış Laila bir ilke imza atıyor. İki dj plakları ve cd'leri ile karşı karşıya geliyor.

Bu hafta Dj EM+R (Laila Resident Dj) & Dj E – JOOP (Fg 93.7’s Dj) karşı karşıya….

Laila Kalamış Restaurant - Bar ,

Anadolu yakasına farklı bir soluk getiren Laila ,dünya mutfağından seçme mönüsü ile uzun ve keyifli akşam yemekleri, klüp eğlencesi , konsept partileri,Cuma gecelerine özel “DJ Snatch Night” ve her Çarşamba karaoke gecesi ile kaliteli ve farklı hizmet anlayışını devam ettiriyor.


Yazın bahçesi ve bahçe barı ile kışın localı oturma grupları , iç barı sayesinde grup yemekleri ve eğlencelerine uygun geniş kapasiteli bir kullanım alanı mevcuttur.
Özellikle doğum günü kutlamalarında tüm personelinin de katılımıyla gerçekleştirilen pasta seramonisi ve eğlencesi,özel hediyeleri ile farklı bir hatıra bırakmaktadır.

Yazın bahçe keyfi ile saat 12.00 de başlayan gün, akşamüstü barı ve restaurantı ve gece 04.00 kadar devam eden kulüp eğlencesi ile tüm gün hizmet veren açık, kapalı alanlarıyla size özel, kaliteli bir anlayış ve tüm hızıyla devam ediyor.Kişi başı ortalama 40-50 YTL gibi fiyatlar haricinde gruplara özel set mönüler sunulmaktadır.

GÜN BİTER LAİLA BAŞLAR.....

Münir Nurettin Selçuk Cad.
No 74 Kalamış
Rez.0216 449 92 02 – 04
www.lailakalamis.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>