>

KÜLTÜR-SANAT

İlaç Gibi Film

Eski sevgiliyi unutmanın 10 yolu...
 
   
 
 
     

Biray Dalkıran'ın yönetmenliğini yaptığı , çekimleri Akçakoca'da gerçekleşen romantik komedi filmi "Eski sevgiliyi unutmanın 10 yolu " filminin başrol oyuncusu Tuğçe Sarıkaya film için "Son zamanlarda herkes işlerinden ya da kendine göre sorunlarından dolayı gülmeyi unutup psikologlardan yardım alıyor, bence bizim filmimizde antidepresan ilaçlar yerine gülme garantili olarak reçetelere yazılabilir." dedi.

Filmde Tuğçe Sarıkaya'nın dışında Atılgan Gümüş, Serhat Özcan, Orçun Kaptan, Kubilay Güleçoğlu, Recep Aktuğ, Aslı Bankoğlu, Vahdet Çakar, Kemal Erek, Deniz Gönen, Demet Gönen, Sevcihan Tunca, Zeynep Dizdar ve değerli Asuman Dabak'tan oluşan sağlam bir oyuncu kadrosu var. Filmin senaryosu Biray Dalkıran tarafından 3,5 yıl süren bilimsel araştırmalar sonucu eski sevgiliyi unutmanın etkili yollarını komik bir dille anlatıyor.

Eğer ilişkiniz varsa ilişkinizde mükemmelliği yakalamanın yollarını da gösteren film, ideal ilişkinin kurallarını güldürerek seyirciye aktarıyor. İlişkiler adına rehber bir film niteliğinde ki Eski sevgiliyi unutmanın 10 yolu fragmanıyla da şimdiden 2015'in merakla beklenen filmleri arasında yerini aldı.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın

DİĞER HABERLER

cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>