>

KÜLTÜR-SANAT

“İsimsiz Yıldız” Prömiyerde Parladı!

Tuba Ünsal, Yiğit Pakmen, Melda Narin Güler, Hafız Sengir, Sertaç Ataç ve Kayhan Yıldızoğlu’nun rol aldığı “İsimsiz Yıldız”; tiyatroseverlerle buluştu!
 
   
 
 
     

Kıvanç Tatlıtuğ–Başak Dizer, Hatice Aslan, Begüm Kütük–Erdil Yaşaroğlu, Hande Ataizi–Benjamin Harvey, Akasya Asıltürkmen, Ayşe Tolga, Irmak Ünal, Şirin Ediger, Başak Sayan–Murat Vardal, Ayşen İnci, Mirgün Cabas, Begüm Birgören, Ömer Faruk–İpek Sorak, Şirin Payzın, Bora–Selin Koçak, Elif Boyner, Ayşe Boyner, Ahmet–İlksen Utlu gibi isimler; romantik hikayesiyle izleyenleri etkileyen oyunun ilk gününde dostlarını yalnız bırakmadı.

“İsimsiz Yıldız” ekibi oyun sonunda yaptıkları konuşmada; yıllar önce Şehir Tiyatroları’nda aynı oyunda rol almış olan Kayhan Yıldızoğlu’nun, oyunu yeniden sahneleme hayalini hayata geçirmek için bundan 4 ay önce bir araya geldiklerini ifade etti. Yıldızoğlu da yaptığı duygusal konuşmada, 67 senelik meslek hayatında bu gecenin çok başka ve çok özel bir yeri olduğunu dile getirerek, bu gecenin mutluluğunu kendisiyle paylaşanlara teşekkür etti.

Tuba Ünsal Prodüksiyon’un ilk tiyatro projesi “İsimsiz Yıldız”, yılın en romantik tiyatro oyunu olmaya aday... Romanyalı yazar Mihail Sebastian’ın ülkesinde en çok oynanan ve aynı zamanda sinemaya da uyarlanan oyunu “İsimsiz Yıldız”, Kayhan Yıldızoğlu yönetmenliğinde sahneleniyor. Mücevherleri ile gökyüzü arasında bir seçim yapması gereken, aşk ve cesaretsizliğin yıkıcı tezatlığında bir karar vermek zorunda kalan Mona’nın hikayesini anlatan oyun; Tuba Ünsal, Yiğit Pakmen, Melda Narin Güler, Hafız Sengir, Sertaç Ataç ve Kayhan Yıldızoğlu’nu aynı sahnede buluşturuyor.

“İsimsiz Yıldız”, prömiyerinin ardından 25 Ekim 2016, Salı akşamı Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde, 27 Ekim 2016, Perşembe akşamı ise Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde sahnelenecek. Başlama saati 20:30 olan oyunun biletleri Biletix’ten ve salonların gişelerinden temin edilebilir.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>