>

KÜLTÜR-SANAT

İstanbul Film Festivali “Yekta Kopan`la Cumartesi”de Başlıyor!

Konukları İstanbul Film Festivali Direktörü Azize Tan ve jüri üyeleri yazar Hakan Günday, yönetmen Derviş Zaim ile oyuncu Nadir Sarıbacak.
 
   
 
 
     

33. kez düzenlenen ve merakla beklenen film festivali hakkında keyifli bir söyleşinin gerçekleşeceği ve Kıvılcım Ural’ın sesiyle renk katacağı program; 29 Mart 2014, Cumartesi akşamı saat 22:00’de Artı Bir'de.

İKSV tarafından düzenlenen ve her sene merakla beklenen İstanbul Film Festivali için geri sayım başladı. Bu yıl 5- 20 Nisan 2014 tarihleri arasında 33.sü gerçekleşecek olan festival ile ilgili merak edilen her şey “Yekta Kopan'la Cumartesi” programında. Festival direktörü Azize Tan ve jüri üyeleri yazar Hakan Günday, yönetmen Derviş Zaim ile oyuncu Nadir Sarıbacak’ın konuk olacağı, festival hakkında her şeyin konuşulacağı program Artı Bir ekranlarında.

Kıvılcım Ural’ın da sesiyle renk katacağı “Yekta Kopan'la Cumartesi”, 29 Mart 2014, Cumartesi akşamı saat 22:00’de Artı Bir'de.

“YEKTA KOPAN'LA CUMARTESİ”

Artı Bir, Cumartesi geceleri kültür/sanat dünyasının bütün renklerine açılıyor! Edebiyatın, sinemanın, tiyatronun, müziğin ve diğer bütün sanat dallarının nitelikli üreticileri tam iki saat boyunca Yekta Kopan’ın konuğu oluyor. Kimi zaman hüzün kimi zaman kahkaha ama her daim “hayat” olan “Yekta Kopan'la Cumartesi”, kültür sanat dünyasının sözü sağlam figürleri ile yeni kapılar açıyor ve korkmayan eğlenceli sohbetlere imza atıyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın

DİĞER HABERLER

cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>