>

KÜLTÜR-SANAT

İstanbul Jewellery Show - I

Istanbul Jewellery Show – I’de, yerli-yabancı toplam 864 firma yeni takı tasarımlarını sergileyecek.

 
   
 
 
     
İstanbul Jewellery Show – I, Dünya Kuyumculuk Devlerini Bir Araya Getirecek


Dünyanın en büyük kuyumculuk fuarlarından biri olan İstanbul Jewellery Show – I (İstanbul Mücevher, Takı, Gümüş, Saat ve Malzemeleri Fuarı) için geri sayım başladı. 24-27 Mart 2005 tarihleri arasında CNR Expo Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan fuar, 17 Mart Perşembe günü düzenlenen bir basın toplantısı ile tanıtıldı.

2005 yılından itibaren Mart ve Eylül aylarında olmak üzere yılda iki kez düzenlenecek olan fuarın katılımcıları; altın takı, pırlanta, diğer değerli ve yarı-değerli taşlı takılar, gümüş takı ve gümüş ev eşyası üreticileri; pırlanta ve renkli taşlar, inciler, yarı kıymetli ve sentetik taş ithalatçıları ve mümessilleri; saat ithalatçıları ve mümessilleri; kuyumculuk sektörü makine, malzeme ve ekipmanları, aksesuar ve vitrin malzemeleri, kuyumcu yazılımları ve güvenlik araçları üreticileri kısaca takı endüstrisi ile ilgili tüm ürün üretici, ihracatçıları ve ithalatçıları, mümessilleri ve müteşebbislerinden oluşuyor.

Rotaforte Fuarcılık tarafından organize edilen İstanbul Jewellery Show – I TAJ’ın (İstanbul Değerli Maden ve Mücevherat İhracatçıları Birliği) desteği ile düzenleniyor.

Ürün, konsept, tasarım ve fikirlerin buluştuğu uluslararası bir ticaret platformu olan fuar; üreticiler, toptancılar, perakendeciler, ihracat ve ithalatçılar ve tasarımcılara sektörle ilgili aradıkları tüm yenilik ve gelişmeleri bulabilecekleri ortamı sağlayacak.

Istanbul Jewelry Show-I ticari bir platform olmanın çok ötesine geçip, uluslararası 200’den fazla tasarım yapan firmanın fuara katılmasıyla kuyumculuk sektöründeki son trendleri de ziyaretçilerle buluşturacak.

20. si düzenlenen fuara AB ülkeleri, ABD, Rusya, İsrail, Ortadoğu Ülkeleri, Bulgaristan, Romanya gibi ülkelerden profesyoneller katılıyor.

5 salon ve 50 bin metrekare alanda açılacak olan Istanbul Jewellery Show-I’da bu yıl 282’ si yabancı olmak üzere toplam 864 firma yer alırken fuarın 4 günde 7000’i yabancı olmak üzere 50 bin ziyaretçi tarafından gezilmesi bekleniyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>