>

KÜLTÜR-SANAT

İstanbul’da Tasarıma “Derin” Bir Bakış

İstanbul Design Week bugün başlıyor...
 
   
 
 
     

İstanbul Design Week 2010 etkinliğine ‘’Anthology 2000 – 2010” sergisiyle katılan Derin Design, 28 Eylül – 02 Ekim 2011 tarihleri arasında Eski Galata köprüsünde gerçekleştirilecek IDW’deki sunumu ile tasarım felsefesini ziyaretçilerle paylaşacak.

Türkiye’nin en önemli tasarım etkinliği olan İstanbul Design Week, 28 Eylül – 2 Ekim 2011 tarihleri arasında geçen seneki mekanında gerçekleşiyor. Bir hafta boyunca uluslararası tasarım sergilerini ve tasarımcıları ağırlayacak olan IDW, tasarım dünyasının en yeni ve dikkat çekici unsurlarını buluşturacak.

IDW, İstanbul’un kendine has dinamizmini, ilham veren kültürel özelliklerini ve günlük yaşama dair her türlü zenginliğini Türk tasarım kültürüne yansıtmayı amaçlıyor. Bugüne kadar elde ettiği uluslararası başarılarla, katıldığı fuar ve sergilerle, aldığı ödüllerle Türk tasarımının dünyadaki en önemli temsilcilerinden olan Derin Design, külliyatını beş gün süresince tasarımseverler ile paylaşacak. Modern mobilya dizaynı ve üretimi alanında uluslararası bir yer edinen Derin, İstanbul’un cazibe merkezi olmasına katkıda bulunuyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>