>

KÜLTÜR-SANAT

James Cameron 20 Yıl Sonra Titanic’e Geri Dönüyor!

Ünlü yönetmen James Cameron’ın 20 yıl sonra Titanic dosyasını yeniden açtığı “James Cameron ile 20 Yıl Sonra Titanic” National Geographic’te.
 
   
 
 
     

Sinema tarihine damgasını vuran Titanic’in Amerikalı yönetmeni James Cameron, filmin sinemaseverlerle buluşmasının 20. yıl dönümünde Titanic’i yeniden ziyaret ediyor. İki kez Oscar ödülü ile onurlandırılan ünlü yönetmen, Tom Grane tarafından yönetilen “James Cameron ile 20 Yıl Sonra Titanic”te, sinemaya taşıdığı olayları 1912 yılında Kuzey Atlantik Okyanusu’nda sulara gömülen gemideki gerçek olaylarla kıyaslıyor.

Titanic’in batmasına sebep olabilecek nedenlerin araştırıldığı “James Cameron ile 20 Yıl Sonra Titanic”te 11 Ocak Perşembe günü saat 20.00’de National Geographic’te.

Ödüllü yönetmenlerden nefes kesen belgeselleri, dünyaca ünlü oyuncuların rol aldığı kaliteli yapımları ve ses getiren lokal prodüksiyonları Türk izleyicisi ile buluşturan National Geographic kanalını Digiturk, D-Smart, Kablo TV, Tivibu ve Turkcell TV+ platformlarından izleyebilirsiniz.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>