>

KÜLTÜR-SANAT

Joe Satriani ile Buluşma

Olmazları olduran festival markası İstanbul Blue Night, Rock müziğin önemli isimlerinden Joe Satriani ile 27 Temmuz’da KüçükÇiftlik Park’ta start alıyor.
 
   
 
 
     

ÖN GRUP PENTAGRAM VE OCEANS OF NOISE

İstanbul Blue Night, 2018 yazının en unutulmaz konserleriyle yine olmazları olduracak. BKM organizasyonuyla düzenlenen konser serisinin ilki dünyanın en önemli gitar virtüözlerinden biri olarak kabul edilen Joe Satriani ile başlıyor.

Mart 2018’de çıkardığı yeni albümü “Beyond the Supernova”nın ardından çıktığı dünya turnesi kapsamında, 27 Temmuz’da KüçükÇiftlik Park’ta sahne alacak olan Joe Satriani’nin heyecanla beklenen sahne performansının özel konukları ise Türk Heavy Metal Müziği’nin köklü temsilcisi Pentagram ve Sertap Erener’in başını çektiği Oceans of Noise.

27 Temmuz akşamı meraklıları için benzersiz bir müzik ziyafeti yaşatacak olan Joe Satriani konserinin hemen ardından İstanbul Blue Night KüçükÇiftlik Park’ta; Ağustos ayında efsanevi Oasis grubunun kurucusu ve solisti Liam Galliger ile İngiliz alternatif rock grubu Starsailor’ı, Eylül’de ise Imagine Dragons’ı BKM organizasyonuyla ağırlayacak.

Joe Satriani
Tarih: 27 Temmuz 2018,
Yer: KüçükÇiftlik Park
Kapı Açılışı: 17.00


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>