>

KÜLTÜR-SANAT

#kafamagöre Eğlenirim Diyen Gençler Vodafone Freezone Konserinde Buluşuyor

Müziğin devleri buluşuyor...
 
   
 
 
     

Vodafone FreeZone İstanbul konseri 26 Ekim Pazar günü Maçka Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşecek. Teoman, Athena, Duman, Büyük Ev Ablukada ve BubiTuzak’la birlikte Selami Şahin de konserde sahne alacak. Etkinliğin biletleri Vodafone FreeZone’lulara özel indirimlerle Biletix’te satışta.

Vodafone Türkiye’nin “Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa” sloganıyla hayata geçirdiği gençlik markası Vodafone FreeZone, 25 yaş ve altı gençlere yepyeni özgürlük alanları yaratmaya devam ediyor. Gençlerin özgürce, içlerinden geldiği gibi yaşamaları için “Hayatta türlü zorunluluklar olabilir ama Vodafone FreeZone’la sıkıntı yok, kafana göre yaşaman için yanındayız” diyen Vodafone FreeZone, binlerce genci 26 Ekim Pazar günü Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşecek FreeZone İstanbul konserinde ağırlayacak.

Vodafone FreeZone İstanbul konserinde Teoman, Athena ve Duman’ın yanı sıra Büyük Ev Ablukada, BubiTuzak, Liselerarası Müzik Yarışması birincisi Ağrı Güzel Sanatlar Lisesi ve şarkılarıyla tüm nesillerin kalbine taht kuran Selami Şahin sahne alacak. Dijital gençlere kafalarına göre eğlenecekleri, festival tadında bir gün vaat eden etkinlikte türlü sürprizler, hediyeler, sanatçılarla tanışma şansı da sunulacak. Satışları Biletix’de devam eden konserin biletlerine sadece FreeZone’lular özel avantajlarla sahip olabiliyorlar.

14 konserlik Vodafone FreeZone konserler serisi haziran ayında Antalya’da Duman’la başlamış ve yaz boyunca Teoman’la Yavaş Yavaş serisi ile devam etmişti. 17 Ekim’de Eskişehir’de Teoman’la binlerce gence ulaşan Vodafone FreeZone’un İstanbul konserinde, dev sanatçı kadrosu gün boyunca gençlerle bir araya gelecek. Vodafone Freezone Konserleri, Kasım ayında İzmir, Bursa ve Ankara’da devam edecek. Konser tarihleri ve FreeZone’lulara özel avantajlar hakkında bilgi almak isteyenlerin biletix.com ve vodofonefreezone.com’u ziyaret etmeleri yeterli.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, şunları söyledi:

“Vodafone FreeZone ile hedefimiz gençlere yarattığımız özgürlük alanları ile gençlerin kendi çizdiği özgürlük yolculuğunda onlara yol arkadaşı olmak. ‘Hayatta türlü zorunluluklar olabilir ama Vodafone FreeZone’la sıkıntı yok, kafana göre yaşaman için yanındayız’ diyerek gençleri zorunluluklarından az da olsa uzaklaştıracak birçok fırsat yaratmayı amaçladık. Bu hedef doğrultusunda sinema, festival ve konser biletleri ile eğitim, giyim, yemek, seyahat alanlarındaki sayısız avantajla milyonlarca gencin bütçesini hafifletiyor, onların gençliklerini özgürce yaşamasına katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Vodafone FreeZone lansmanından bu yana gerçekleştirdiğimiz 50’nin üzerinde konserle 1 milyonu aşkın FreeZone’luyu sevdikleri sanatçılarla buluşturduk. Vodafone FreeZone’un müzik yolculuğuna Ekim ayında kaldığımız yerden devam ediyoruz. Geçtiğimiz yıl 15 bini aşkın FreeZone’lunun buluştuğu İstanbul konserini bu yıl 26 Ekim’de Teoman, Athena ve Duman’ın yani sıra tüm nesillerin kalbine taht kuran Selami Şahin’le gerçekleştireceğiz. Dijital gençlere dijital ve sosyal kurgularla festival tadında birgün geçirtmeyi amaçladığımız konsere tüm FreeZoneluları bekliyoruz.”


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>