>

KÜLTÜR-SANAT

Keremcem 19 Kasım’da İstanbul Live Sahnesi’nde!

Hayranlarına müjde...
 
   
 
 
     

Duygulu sesi ve etkileyici yorumuyla pop müzik dünyasında öne çıkan Keremcem; 19 Kasım 2011, Cumartesi akşamı, Beyoğlu’nda ilk kez, Istanbul Live sahnesinde hayranlarıyla buluşacak! Uzun zamandır konserler dışında bir mekanda sahne almayan sanatçı; herkesin eşlik etmekten mutluluk duyacağı şarkıları ve sürprizleriyle sahnede olacak!

Bugüne dek 4 başarılı albüme imza atan ödüllü pop sanatçısı Keremcem; aynı zamanda, Haldun Dormen yönetmenliğinde, “Broadway’den İstanbul’a” müzikalinde ve Dean Martin rolüyle “The Ratpack Show”da yer aldı. Samsun Devlet Opera ve Balesi, Doğuş Çocuk Senfoni Orkestrası ile de çeşitli projeler gerçekleştiren başarılı sanatçı; dördüncü solo albümü “Hayata”yı Nisan 2011’de çıkardı.

“Tövbeler Tövbesi” isimli televizyon dizisinde de rol almakta olan Keremcem; Beyoğlu’nda ilk kez sahne almak için, “İyi Müzik İçin” sloganıyla yola çıkan Istanbul Live’ı tercih etti.

Memleketin “nevi şahsına münhasır” topluluklarından Luxus ise, ikinci albümü “Bi’ Lareya”nın gala konserinin ardından; 18 Kasım 2011, Cuma akşamı yeniden Istanbul Live’da sahne alacak. Folk, balkan, rock, punk ve chanson müziklerinin eğlenceli bir sentezini sunan grup; Alper Bakıner (solo vokal-keman), Kamucan Yalçın (klarnet-vokal), Ozan Akgöz (akordeon-trompet-vokal), İsmet Kızıl (perküsyon), Cem Kurt (gitar-vokal), Burak Beyrek (davul) ve Olcay Bozkurt’tan (bas gitar) oluşuyor.

Deep Purple, Jethro Tull, Macy Gray, Slayer, Spyro Gyra, Nancy Sinatra, Gloria Gaynor, Page&Plant (Led Zeppelin), Ben Harper&the Innocent Criminals gibi dünyaca ünlü yüzlerce sanatçıyı ülkemize getiren, 1995’ten bu yana Uluslararası Eskişehir Festivali’nin organizasyonunu üstlenen Major Müzik Organizasyon – Eyüp İblağ’ın program yönetimini devraldığı Istanbul Live; yeni sezonda sadece iyi müzik yapan isimlere yer verme politikasıyla yola çıktı.

Istanbul Live’da ayrıca, izleyicilerin konser öncesi ve sonrasında yine iyi müzik eşliğinde vakit geçirebilecekleri bir “Lounge Bar” açıldı. Ziyaretçiler, 3. katta bulunan canlı müzik salonuna; giriş katındaki bu “Lounge Bar”da Lounge Bar özel asansör ve merdivenleri kullanarak giriş yapıyor. Istanbul Live, böylece izleyicisine giriş katında özel bir servis sunuyor.

İstiklal Caddesi Ağa Camii’nin sokağında bulunan Istanbul Live’da, gerçekleşecek konserlerin kapı açılış saati 21:00. Konser biletleri Biletix’ten ve Istanbul Live’dan temin edilebilir.

Bilgi için:
www.istanbulliveperformance.com
www.biletix.com

Bilet Fiyatları:
Keremcem: Gişe - 30 TL / Kapıda - 35 TL


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>