>

KÜLTÜR-SANAT

Kim, kiminle, nerede, ne yapıyor, ne oluyor?

Şehirde neler oluyor? 14 Şubat sevgililer günü'nde hangi etkinlikler var. İşte şehir rehberiniz...
 
   
 
 
     
Cake, 17 Şubat'ta İstanbul'da konser verecek! Yeni albümleri ‘Pressure Chief’in tanıtım turnesi kapsamında İstanbul'da müzikseverlerle buluşacak olan gruba, Akatlar spor kompleksi evsahipliği yapacak!

Ali Poyrazoğlu, Nükhet Duru ve Cenk Eren’le biraraya geliyor! Bomba üçlü, 11 Şubat’tan itibaren Günay’da kabere şova başlıyor!

Sepultura, Mart ayında bir kez daha İstanbul’lu hayranlarıyla buluşacak! Sepultura, Güney Amerika konserlerinin hemen ardından İstanbul'a gelecek ve 23 Mart akşamı Yeni Melek gösteri merkezi'nde sahneye çıkacak!

Madredeus, yeni albümü ‘um amor infinito-ölümsüz aşk’ın tanıtım turnesi kapsamında İstanbul'a uğrayacak! Grup, 5 Şubat'ta Levent'teki İş Sanat Kültür Merkezi'nde müzikseverlerle buluşacak!

MFÖ, 12 Şubat akşamı Bostancı Gösteri Merkezi’nde yardım konseri verecek! Elde edilecek gelirin bir bölümünün omurilik felçlileri derneği’ne bağışlanacağı konserde, bu yıl çok iyi bir çıkış yapan gece yolcuları grubu da sahneye çıkacak!

Yedikule Zindanları'nda 'Asya Ağlıyor' kampanyasına aktarılacak bir konser verilecek! 5 Şubat Cumartesi günü gerçekleştirilecek konserde 110, Aslı, Aylin Aslım, Çilekeş, Direc-t, Gripin, Kesmeşeker, Kurban, Manga, Mor ve Ötesi, Nev, Pamela, Suitcase, Vega sahne alacak!

Sertab Erener, ücretsiz konserle yardım toplayacak! Güney Asya'yı vuran deprem ve tsunaminin ardından bölgede yardım çalışmaları yapan Gea ve Erener, ilginç bir yardım konserine imza atacak! İş Bankası Kuleleri'nde 3 Şubat'ta düzenlenecek konsere giriş ücretsiz olacak!

Sezen Aksu ve Ata Demirer, 14 Şubat sevgililer günü’nde Lütfi Kırdar’da sahneye çıkacak! Aksu şarkıları, Demirer de esprileri ile sevenlerine ‘aşk’ dolu saatler yaşatacak!

ixtanbul.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>