>

MAGAZİN

Türkiye’de aldatılmayan tek kadın benim...

Sahnelerin en genç assolisti Petek Dinçöz, bayramın 2. günü sahne aldığı Antalya Cornelia De Luxe Resort Otel’e başında beyaz yemeni ile geldi.
 
   
 
 
     
Önce otelin altını üstüne getirdi, sonra "türkiye’ye bir petek yetmiyor" dedi..


Keyfinin yerinde olduğu gözlenen Petek Dinçöz, sahne öncesi Cornelia De Luxe Resort otelin altını üstüne getirdi. Önce, oyun salonuna girip atari oynayan güzel assolist ardından bowling oynayanlar için şans atışı yaptı ve çocuk oyun merkezinde çocuklarla sohbet etti. 3-9 yaş arası çocukların çizdiği resim kağıtlarını alıp çizen Petek Dinçöz, çizdiği resmi korumasının ceketine taktı. Otel içi ulaşımda kullanılan golf arabasını kullanmak istediğini otel yetkililerine söyleyen Petek için görevliler aracı hazırladılar ve nasıl kullanılacağını gösterdiler. Başlarda zorlanan güzel sanatçı, gazetecileri ve yardımcılarını oturttuğu golf arabası ile oteli baştan başa dolaştı ve sahile doğru kumlara saplanarak seyehate ara vermek zorunda kaldı. Saplandığı yerden bir türlü kurtulamayan Petek’in imdadına yine otel görevlileri yetiştiler.

Küçük bir çocuk gibi munzurluğu üstünde olan Petek Dinçöz, turuna yürüyerek devam ederken havuz kenarında ki temizlik görevlilerinin temizlik filelerini aldı ve havuzu temizlemeye girişti. 2 kez havuza düşme tehlikesi geçiren genç assolist, bu sevdadan vazgeçip çocuk oyun parkına yöneldi. 3-7 yaş arası çocuklar için düzenlenen çocuk oyun parkında oyuncaklara binen Petek Dinçöz, çevredekilerin şaşkın bakışları altında keyifle sallanarak çocukluğuna adeta geri döndü.
Daha sonra basın mensuplarına jakuzili deniz manzaralı Grand Suite de Luxe odasını gezdiren Petek Dinçöz, "düğünümü Cornelia otel’de yapmak istiyorum. Bu muhteşem manzaranın eşliğinde, şu sahilde olmalı. Ben bembeyaz gelinliğim ve tabii ki herkes terlikle gezerken ben topuklu ayakkabılarımla gezerim her zaman, topuklu ayakkabılarımla salına salına yürümeliyim" dedi.

Odasında sohbet ettiği basın mensuplarına iddialı açıklamalarda bulunan Petek Dinçöz, herkesten farklı olduğunu iddia etti. Türkiye’ye bir Petek’in yetmediğini söyleyen güzel sanatçı, bu ülkenin daha 4-5 Petek’e ihtiyacı olduğunu belirtti. Gülben Ergen ve Hülya Avşar ile ilgili soruları yanıtsız bırakan güzel sanatçı, "ben ayrı kulvarlardayım. Onlar bu işlere yıllarını vermişler..Benim farkım işte burada.." diyerek 2 yıl gibi kısa bir sürede kazandığı başarıya dikkat çekti. Çok çalıştığını ifade eden Petek Dinçöz : "bende bilirim sinemaya, tatile gitmeyi, gezip eğlenmeyi. Ama bunların hiçbirisini yapamıyorum. Onun yerine şan dersleri alıyorum, ingilizce öğreniyorum, dans eğitimi alıyorum. Daha sayamadığım bir sürü şey yaparak kendimi geliştirmeye çalışıyorum. " dedi.

Yeni albümünün çok yakında bomba gibi geleceğinin müjdesini de veren Petek Dinçöz, stüdyo çalışmalarının çok yoğun bir şekilde devam ettiğini ifade etti.

"TÜRKİYE’DE ALDATILMAYAN TEK KADIN BENİM."

Gündüz saatlerinde otelin altını üstüne getiren Petek Dinçöz, akşam hayranlarıyla sahnede buluştu. Antalya Belek’de yer alan Cornelia De Luxe Resort Otel’de sahne alan Petek Dinçöz, hareketli şarkıların yer aldığı programında dinleyenleri coşturdu. Repertuarında Türk Sanat Müziğinin sevilen eserlerine de ağırlık verdiği gözlenen Petek Dinçöz, sesini eleştirenlere de adeta cevap verdi.

Kırdığı potlarla ünlenen güzel sanatçı yine iddialı konuştu ve Türkiye’de aldatılmayan tek kadın olduğunu söyledi. Göğüs ve sırt dekolteli siyah parlak işlemeli elbisesi ile gözlere de hitap eden güzel sanatçı, özellikle çocukların ilgi odağı oldu. 9 yaşlarında bir kız çocuğunun kendisi ile göbek dansı yarıştırdığı gecede, duygusal şarkılarıyla yeni evlileri dansa davet eden Petek Dinçöz, "sevdiklerimden uzak bir bayram geçirdiğim için üzgünüm ama sizler beni yalnız bırakmayıp burada olduğunuz için teşekkür ederim." Dedi.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>