>

KÜLTÜR-SANAT

Kimlik Hırsızları Bu Cuma Sinemalarda!

Ünlü yıldızların yer adığı komedi filmi...
 
   
 
 
     

Kimlik Hırsızı’nda başrollerde Patrondan Kurtulma Sanatı (Horrible Bosses) filminden Jason Bateman ile Nedimeler (Bridesmaids) filminden Melissa McCarthy oynuyor.

Film, sıradan bir adamın ismini temize çıkarmak için uç noktalara gitmesini konu alıyor.

Sınırsız para, perakende kraliçesi Diana (McCarthy)’nın ilgisini çeken herşeyi satın aldığı Miami’nin banliyölerinde hayatını yaşamasına olanak vermiştir. Tek bir sorun vardır: Bu alışveriş çılgınlığına para sağlamak için kullandığı kimlikte “Sandy Bigelow Patterson” yazmaktadır ve bu kimlik, Birleşik Devletlerin diğer ucunda yaşayan bir müşteri temsilcisine (Bateman) aittir.Dünyası yıkılmadan önce dolandırıcıyı yakalamak için sadece bir haftası olan gerçek Sandy Bigelow Patterson, tüm hayatına erişim iznine sahip kadınla yüzleşmek üzere güneye gider. Denver’a doğru 3.200 kilometrelik yolda kadını rüşvetle, tatlı sözlerle ve tartışarak kandırmaya çalışan bu kolay hedef, ismini geri almanın ne kadar zor olduğunu keşfedecektir.

Patrondan Kurtulma Sanatı (Horrible Bosses) filminden Seth Gordon tarafından yönetilen Kimlik Hırsızı’nın yapımcıları Scott Stuber (Ted), Bateman ve Pamela Abdy (Gelecek film 47 Ronin)’dir. Komedi filminde yer alan diğer oyuncular Jon Favreau, Amanda Peet, Tip “T.I.” Harris, Genesis Rodriguez, Morris Chestnut, John Cho, Robert Patrick ve Eric Stonestreet’tir.

Gösterim Tarihi: 10.05.2012
Tür: Komedi
Hikaye: Jerry Eeten ve Craig Mazin
Senaryo: Craig Mazin
Yönetmen: Seth Gordon
Yapımcılar: Scott Stuber, Jason Bateman, Pamela Abdy
Sorumlu Yapımcılar: Peter Morgan, Dan Kolsrud
Oyuncular: Jason Bateman, Melissa McCarthy, Jon Favreau, Amanda Peet, Tip “T.I.” Harris, Genesis Rodriguez, Morris Chestnut, John Cho, Robert Patrick 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>