>

MODA - STİL

Oleg Cassini’den Exclusive Gelinlik Koleksiyonu

Gelin adaylarının hayallerini gerçeğe dönüştüren, yepyeni gelinlik koleksiyonuna Temmuz ayı itibariyle mağazalarında yerini aldı.
 
   
 
 
     

Türkiye’nin önde gelen gelinlik üreticilerinden Çağteks’e hazırlatılan ve sınırlı sayıda üretilen bu kapsül koleksiyonun ana hatlarını zarif dantelleri ve romantik kabarık etekleri ile prenses modeller oluşturuyor. Bu özel modellerle eş zamanlı olarak, Oleg Cassini’nin 2016 ön koleksiyonu da mağazalarda görücüye çıktı. Yüzlerce gelinlik modelini bir araya getiren büyüleyici koleksiyonların yaratıcısı Oleg Cassini, global trendleri yansıtan dünyasını yerel bir firmaya yaptırdığı koleksiyonu ile daha da zenginleştiriyor.

Koleksiyonlarında her zevke hitap eden yüzlerce parçaya yer veren, rüya gibi tasarımların yaratıcısı Oleg Cassini, büyülü dünyasına exclusive bir koleksiyonla farklı bir dokunuş getiriyor. Tüm dünyadaki son trendlerin en önemli takipçilerinden olan Oleg Cassini, Türkiye’nin önde gelen gelinlik üreticilerinden Çağteks’e özel olarak hazırlattığı exclusive koleksiyonunu Temmuz ayında görücüye çıkardı. Sınırlı sayıda üretilen ve sadece Oleg Cassini’de bulunabilecek bu kapsül koleksiyon ile eş zamanlı olarak Oleg Cassini’nin heyecan verici 2016 ön koleksiyonu da mağazalardaki yerini aldı.Zarafet simgesi danteller ve romantik kabarık etekler


Oleg Cassini’nin bu exclusive koleksiyonunda zarif danteller ve prenseslere layık kabarık etekler göze çarpıyor. Taşlar ve dantellerle zenginleştirilen straplezler, truvakar dantel kollar ve kurdele kemerler ile tamamlanan modeller, incilerle bezeli askılı kesimler ve çok romantik balık kesim seçenekler koleksiyondaki parçalardan.

Global gelinlik trendlerini takip ederek Türkiye’ye taşıyan Oleg Cassini, her zevke, her vücut tipine ve her yaşa uygun yüzlerce modeli bir araya getiriyor. Oleg Cassini farklı işbirlikleri ile, gelin adaylarının hayallerini gerçeğe dönüştürmeye devam ediyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>