>

KÜLTÜR-SANAT

Kırmızı’nın Galası Doldu Taştı

Cemal Hünal’ın yeni filmi “Kırmızı”nın galası dün akşam yapıldı.
 
   
 
 
     

Galaya birbirinden ünlü konuklar katıldı. Başrollerini Cemal Hünal, Leyla Göksun ve Selim Bayraktar’ın paylaştığı KIRMIZI filminin galası dün gece (13.05.2015) gerçekleşti. Ünlüler geçidine KIRMIZI’nın galasında tüm salonlar doldu. 1200 kişiyi aşkın davetlinin katıldığı galaya filmin oyuncularının yanı sıra Güneri Cıvaoğlu, Şenay Akay, Sinan Özen, Zeynep Çamcı, Alper Saldıran, Burcu Altın ve filmin şarkılarını seslendiren Melis Sökmen gibi pek çok ünlü isim ve CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin katıldı.

JUA Film’in yapımcılığında çekilen, birbirinden yetenekli oyuncuların rol aldığı “KIRMIZI”nın galasına katılan davetliler, kokteylin ardından filmi oyuncularıyla birlikte izleme şansı buldu.

Filmin kadın oyuncularının şıklık yarışı gecede en çok konuşulan konu oldu. Başrol oyuncusu Leyla Göksun ve Selim Bayraktar’ın sevgilisi rolündeki Adeliya Yuraslı’nın kırmızı elbiseleri geceye damgasını vurdu.

Filmin beklenmedik bir kurguyla biten sonu davetlileri çok şaşırttı. Filmin sonunda davetlilerin neredeyse hepsi, filmin ilginç bir sonla noktalanan finalini konuşuyordu.

15 Mayıs’ta vizyona girecek olan filmin yönetmeni Yücel Müştekin’in senaryosunu yazıp yönettiği, Cemal Hünal, Leyla Göksun ve Selim Bayraktar’ın başrollerini paylaştığı “KIRMIZI”da, Adeliya Yurasli, Ali Balkan Avcı, Tayfun Talipoğlu, Bülent Ergün, Yasemin Tunca gibi başarılı isimler de rol alıyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>