>

KÜLTÜR-SANAT

Latin Pop’un Kralı Enrique Iglesias EXPO 2016 İçin Antalya’da

Hayranlarına Expo 2016 Antalya sahnesinden seslenecek...
 
   
 
 
     

“Gelecek Nesiller İçin Yeşil Bir Dünya” oluşturmak mottosuyla açılan Türkiye’nin ilk EXPO’su “EXPO 2016 Antalya”, dünyaca ünlü yıldızları ağırlamaya devam ediyor! Latin Pop’un kralı Enrique Iglesias, en sevilen şarkıları ve büyüleyici dans şovları ile 16 Ağustos gecesi Antalya’ya unutulmaz bir gece yaşatacak.

“Gelecek Nesiller İçin Yeşil Bir Dünya” oluşturmak mottosuyla açılan Türkiye’nin ilk EXPO’su “EXPO 2016 Antalya”, kültürel etkinlikleri ile de öne çıkıyor. Dünya’nın ve Türkiye’nin en önemli sanatçı ve grupları Expo 2016 Antalya’da sahne almaya devam ediyor.

EXPO 2016 Antalya’nın Ağustos ayındaki ikinci konuğu, dünya çapında toplamda 137 milyondan fazla albüm satış rakamlarına ulaşan Latin Pop’un kralı Enrique Iglesias oluyor. 20 yaşında kendi adını taşıyan ilk albümü ve hemen ardından çıkardığı 'Vivir' ile on milyondan fazla kişiye ulaşan Iglesias, Grammy'nin 'En İyi Latin Pop Sanatçısı' seçilerek müzik dünyasına muhteşem bir giriş yaptı. Iglesias, günümüze kadar piyasaya sunulan 13 albümü ile kazandığı 116 Platin Plak ve 227 Altın Plak ödülü gibi uluslararası başarıları ile milyonların sevgilisi oldu. Müzik kariyerinin yanı sıra aktör, prodüktör ve besteci kimliği ile de başarılı işlere imza atan İspanyol sanatçı, 16 Ağustos Salı günü Kır Aktivite Alanı’nda saat 22.00’de başlayacak konseri ile en sevilen şarkılarını Antalyalılar için söyleyecek.

EXPO 2016 Antalya, sürpriz konserler, sergiler, uluslararası sempozyumlar, çocuk kongreleri, sahne sanatları ile kentin sosyal ve kültürel hayatına renk katmaya devam ediyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>