>

KÜLTÜR-SANAT

Lee Jones Otto Sofyalı`da!...

Techno, house, 70`lerin Funk ve Soul soundları, hip-hop ve jazz...
 
   
 
 
     

Vesvese plak şirketinin Ocak ayında başlattığı parti serisinin ikincisi 19 Şubat, Cumartesi gecesi iki ünlü DJ ve prodüktör ile yine Otto Sofyalı'da! Playhouse denince akla ilk gelen isimlerden LoSoul aka Peter Kremeir, müziğinde birçok farklı tarzı ve tekniği bulundurmasıyla tanınıyor.

Techno, house, 70'lerin Funk ve Soul soundları, hip-hop ve jazz, Losoul'un parçalarında ve remikslerinde sıkça rastlanan tarzlar. İstanbul'a ilk kez gelen LoSoul DJ seti ile Otto Sofyalı’da. Aynı gece Losoul'un ardından My My projesinden tanıdığımız, Panorama Bar ve Watergate resident DJ'lerinden Lee Jones da canlı seti ile ilk kez İstanbullular'la buluşuyor.

Deep House ve Techno müziğin en iyi örneklerinin sahnede olacağı geceyi Vesvese, Küçük Otto'daki Salı Sallanır partileri ve Dinamo 103.8'den tanıdığımız, Kaan Düzarat nam-ı diğer Shrimpy saat 23.00'te başlatıyor.

Carlsberg pres. LoSoul (Playhouse, Klang, Frankfurt), Lee Jones: Live (My My, Simple Records, Berlin), Kaan Duzarat (Vesvese, Dinamo 103.8) @ Otto Sofyalı

Tarih: 19 Şubat 2011, Cumartesi
Kapı açılış: 23.00
Adres: Asmalımescit mah. Sofyalı sok. No:22/A Tünel/Beyoğlu
Tel: 0212 252 65 88
Giriş: Ücretsiz

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>