>

KÜLTÜR-SANAT

Levi’s® 501® jeans Negasound Partileri Başlıyor!..

501® jean’in yaratıldığı Mayıs ayı tüm dünyada partilerle kutlanıyor. Türkiye’deki ilk parti 14 Mayıs Cuma günü Ortaköy Crystal’da gerçekleşecek… Tıklayın...
 
   
 
 
     
Tüm zamanların en sevilen jean’i, 501® jeans bu sezon yeni kalıbıyla karşımızda. Kendi bedeninizden bir ya da , iki beden büyük giyilen yeni kesimiyle tüm dünyada gençlerin en favori modeli haline gelen 501® jeans hem yeni görüntüsünü hem de 130.yaşını tüm dünyada kutluyor. Türkiye’deki ilk parti 14 Mayıs Cuma gecesi Ortaköy Crystal’da kutlanacak. DJ Cure-Shot & Silicone Soul 501® jeans tutkunlarına hareketli bir gece yaşatacaklar.

Elektronik ve dans müziğinin değişik tarzlarını dinleyebileceğiniz Ortaköy Crystal 501® jeans partileri Mayıs ve Haziran ayı boyunca devam edecek. 22 Mayıs Cumartesi günü DJ Mithat&Cure-Shot, 04 Haziran Cuma günü DJ Cure-Shot & Francis Harris ve 25 Haziran Cumartesi günü de DJ Macit & Tangun performanslarını sergileyecekler.

Yaza yeni Levi’s® 501® jean’inizle Crystal’in dans pistinden merhaba demenizi öneriririz.


DJ Silicone Soul hakkında

909’ın ilk olarak Türkiye’ye getirdiği Silicone Soul(Soma, UK), 2001 yılında yayınladıkları Right On 4 Tha Darkness adlı single ile Avrupa’nın önde gelen dans müzik grupları arasına ismini yazdırdı. MTV, MCM ve Number One TV’de ardı ardına gösterilen video klipleri sayesinde, Silicone Soul, Türkiye’de de büyük bir hayran kitlesi kazandı. Ayrıca 2001 yılında İskandinav alternatif rock grubu Royskopp’a yaptıkları ‘Silicone Soul Dark Room’ remixi İskoç ikilinin ününü bir hayli arttırdı. Silicone Soul dj’liğe, dünyanın en önemli kulüplerinden biri olarak gösterilen Glasgow’daki The Arches’da başladı. Halen dünyanın en önemli kulüplerinde dans pistlerine hükmeden ikili, dj setlerinde gösterdikleri başarılı performanslar sayesinde 2002 yazının sonuna kadar tüm performans programlarını doldurmuş durumda. Asıl çıkışları House olan Silicone Soul, son bir sene içerisinde prodüksyonlarına ve dj setlerine kattıkları Tech-house ve Progressive elementleri sayesinde, her iki akımın takipçilerinin de beğenisini kazandı.

www.levi.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>