>

KÜLTÜR-SANAT

MADRİGAl 100% Müzik Sunar: Park’ta Rock İçin En Sevilen Şarkılarıyla 29 Temmuz`da Küçükçiftlik Park’ta!

Rock müzik severlere açıkhavada yüzdeyüz müzik keyfi yaşatan Park’ta Rock konserleri, 29 Temmuz’da alternatif rock sahnesinin güçlü grubu Madrigal ile devam ediyor!
 
   
 
 
     

Seni Dert Etmeler ile yakaladıkları iddialı çıkışın ardından özgün besteleriyle müzik dünyasındaki yerini her geçen gün daha da sağlamlaştıran Madrigal, verdikleri konserlerle de adlarından sıkça söz ettiriyor. Konserin açılışını ise şiir gibi sözleri ve dinleyicilerin içini ısıtan şarkılarıyla müzik dünyasında sağlam adımlarla ilerleyen Canozan yapacak. Şehrin eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park’ta, Yüzdeyüz Müzik katkıları ve URU organizasyonuyla düzenlenen konserin biletleri Biletix’te, Passo’da ve KüçükÇiftlik Park gişesinde!

KüçükÇiftlik Park’ın, yaz aylarına damga vuran konser serisi 100% Müzik Sunar: Park’ta Rock’ta 29 Temmuz Cumartesi akşamı sahneyi Madrigal devralıyor. 2007 yılında Kocaeli’de kurulan Madrigal, Anıl Erdem Cevizci (vokal ve elektro gitar), Ceyhun Kaan Karakaş (elektro gitar), Kaan Alıcı (bas gitar), Burak Emir Kamacı (klavye ve geri vokal) ve Sanlı Akgün’den (davul ve geri vokal) oluşuyor. 2010 yılında İstanbul’a gelen grup 2014 yılına kadar cover grubu olarak birçok etkinlikte sahne aldı. 2015 yılı itibarıyla kendi şarkılarını besteleme kararı alan grup ilk EP’sini Mart 2015’te yayınladı. Madrigal, Sonunda, Yapboz ve Kelebekler teklilerinin ardından Aralık 2019’da yayınladığı Seni Dert Etmeler ile büyük bir çıkışa imza attı. 2020’de Aynadaki Görüntün ve Geçme Artık Sokağımdan teklilerini dinleyicisinin beğenisine sunan grup, ilk albümleri Neogazino’yu ise Nisan 2021’de yayınladı. Son olarak Senden Yoksun adlı teklisini hayranlarıyla paylaşan Madrigal, yükselişini sürdürüyor.

13 yaşından bu yana gitar çalan, şarkı söyleyen ve beste yapan Canozan, ses rengi, sade tarzı, şiir gibi sözleri ve dinleyicilerin içini ısıtan şarkılarıyla müzik dünyasında sağlam adımlarla ilerliyor. İlk EP’sini ve Delirmiyorsan Tebrikler adlı ilk albümünü 2015’te yayınlayan, o günden bu yana çok sayıda tekliyi ve albümü dinleyiciyle buluşturan müzisyen aynı zamanda Deniz Tekin, Zeynep Bastık, Nova Norda, Damla Eker, Umut Döven, Sedef Sebüktekin ve Dolu Kadehi Ters Tut ile ortak projelere imza attı. Baktın Olmuyo, Öyle Kolay Aşık Olmam, Hiç Kimsenin Günahı Yok, Sar Bu Şehri gibi şarkılarıyla geniş bir dinleyici kitlesinin gönlünü fetheden Canozan 2023 yılını yeniay adlı EP’siyle karşıladı.

Yüzdeyüz Müzik katkıları ve URU organizasyonuyla sezon boyunca devam edecek olan 100% Müzik Sunar: Park’ta Rock konser serisinin biletleri Biletix’te, Passo’da ve KüçükÇiftlik Park gişesinde!


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>