>

KÜLTÜR-SANAT

Mahsun Kırmızıgül’den 16 Yıl Sonra İlk Klip İlk Konser!

Özlenen Mahsun, 16 yıl sonra sahnelere geri dönüyor!
 
   
 
 
     

Mahsun Kırmızıgül “Susamışım Ateşine” isimli yeni şarkısı ile yine büyük ses getirecek. Efsane sanatçı yönetmenliğini Alişan Günay Yıldırım’ın yaptığı hareketli klibi ve muhteşem şarkısı ile yaz aylarına damgasını vuracak. 16 yıl sonra ilk klibini yayınlanan Kırmızıgül, yine 16 yıl aradan sonra 3-4 Haziran’da hazırladığı farklı şovuyla Kuruçeşme Açık Hava’da sevenleriyle buluşacak.

20 milyona yakın insanın sinemalarda filmlerini izlediği, 7 albüm 2 single albümüyle 25 milyona yakın satış grafiği yakalayan Mahsun Kırmızıgül 16 yıl sonra ilk kez muhteşem orkestrası eşliğinde hazırladığı “Anlatacaklarım Var” isimli şovu ile sahnelere geri dönüyor.

HİKAYELERLE MÜZİĞİN HARMANLANDIĞI ŞOV!

3 – 4 Haziran’da Kuruçeşme Açık Hava’da izleyicinin karşısına çıkacak olan efsane sanatçı, hazırladığı şovda; çocukluğuna, müzik yaşantısının geçtiği Prestij ailesine, birlikte çalıştığı oyuncularla film setlerinde yaşadıklarına dair heybesinde sakladığı hikayeleri şarkılar, sıra gecesi türküleri ve film müzikleriyle harmanlayacak.

“Hoş Geldin” isimli yeni albümüyle müzik dünyasına geri dönen Kırmızıgül dinleyicisine hem müzik ziyafeti yaşatacak hem de muhteşem bir sahne şovu ile sevenleriyle hasret giderecek.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>